גלישה חכמה: 10 טריקים של מומחים להגדלת מהירות גלישה ללא שדרוג חבילה

האינטרנט הפך את חיינו להרבה יותר קלים, הרבה יותר מעניינים, הרבה יותר נגישים והרבה יותר פשוטים אבל לפעמים דווקא האינטרנט יכול להפוך את חיינו לקשים ומרגיזים. התלות שלנו באינטרנט הלכה וגדלה עם השנים וכיום כמעט כל פעולה שנראית לנו בסיסית מצריכה חיבור לאינטרנט ולכן כאשר האינטרנט קצת איטי או קצת לא זז אנחנו יכולים למצוא את עצמנו יוצאים מהכלים בקלות ובמקרים קיצוניים אפילו חסרי אונים.

על מנת להפוך את המהירות של הגלישה להרבה יותר טובה לא תמיד צריך לשדרג או להגדיל את החבילה, לפעמים כל מה שצריך זה פעולה קטנה ופשוטה והאינטרנט יכול לעבוד הרבה יותר מהר. מהירות גלישה לא חייבת להיות מושפעת מתשלום גבוה יותר או צעקות על נציגי השירות לפעמים כל מה שצריך לעשות זה פשוט לגלוש בחלון אחד בלבד ולא לפתוח עוד ועוד חלונות. דרך נוספת להגביר את קצב המהירות היא לוודא שרק אתם גולשים על הרשת שלכם ולאבטח את הסיסמא שלכם בצורה טובה ורצוי שלא על ידי הטלפון הנייד שלכם שידוע לכולם. דרך נוספת לגלוש בקצב מהיר היא לחסום את הפרסומות והבאנרים שקופצים בכניסה לאתרים שאתם רוצים להיכנס אליהם כאשר בדרך זו גם תגבירו את המהירות וגם תחסכו לעצמכם כניסה לדפים שממש לא רציתם להגיע אליהם.

שיטות נוספות להגדיל את מהירות הגלישה

אם חשבתם שרק אלו השיטות או הטריקים להגדיל את מהירות הגלישה כדאי מאוד שתחשבו שוב כי יש לנו עבורכם עוד הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות. בנוסף למה שהצענו לכם עד כה אתם יכולים גם למחוק סרטונים ותמונות שנמצאים לכם בנייד ובדרך זו תוכלו להוריד שירים, תמונות וסרטונים בקצב מהיר יותר גם אם החבילה שלכם נותרה בדיוק אותו דבר. במקביל אתם יכולים גם להטעין את הטלפון כי ידוע שגלישה באינטרנט כאשר הסוללה מלאה מגדילה את הקצב של הגלישה וזאת לעומת גלישה עם סוללה שעומדת להיגמר שבה האינטרנט די זוחל. שיטה נוספת היא לגלוש במקומות שבהם הרשת הרבה יותר זמינה ויש לכם אופציות נוספות מלבד הרשת שלכם. אז נכון שמדובר באופציה שלא תמיד אפשרית אבל אם למשל אתם רוצים לגלוש באינטרנט אבל זה לא דחוף לעכשיו ואתם נמצאים באזור עם קליטה נמוכה עדיף שתמתינו קצת ואז תוכלו לקבל מהאינטרנט את אותה התוצאה בדיוק בהרבה פחות זמן כאשר תגיעו לאזור עם קליטה מצוינת. גם רכישת טלפון מתקדם ומהיר יותר או מחשב חדיש יותר תעזור לכם להעצים את מהירות הגלישה וזאת מבלי לרכוש שדרוג או הגדלה של החבילה של האינטרנט.  אם אתם באמת רוצים לגלוש בשיא המהירות וללא עיכובים מיותרים מהירות גלישה של נטוויז’ן זו הדרך הבטוחה לעשות זאת אבל עד שתרכשו את החבילה יש לכם הרבה מאוד אפשרויות וטריקים שהצענו לכם כדי לגלוש הרבה יותר מהר.