מתי מומלץ לעשות מתיחת פנים?

אתם מסתכלים במראה ומרגישים שאתם חייבים שינוי, חייבים להיראות אחרת? ניתן לעשות זאת בקלות עלי ניתוח של מתיחת פנים. ניתוח שכזה עושים כאשר אנו ראים שיש צניחה שח רקמות הפנים והצוואר ואנו רואים שקיימים עודפי עור מיותרים על הגוף. תופעה זו קורת בעקבות התמעטות של סיבי קולגן ואלסטין אשר שומרים על עור הפנים ואיכותו.

בעקבות תופעה זו העור של הגוף נעשה דק יותר, רפוי מאוד וקשיח. לכן אנו רואים שישנה תופעה של עודפי עור בקדמת האוזן ומתחת לקו הלסת והצוואר שבגוף. לכן כאשר אתם רואים שהעור שלכם מתחיל להיות רפוי, ואתם רואים עודפי עור מיותרים, תדעו שזהו הזמן הטוב ביותר לבצע מתיחת פנים שתאפשר לכם לחזור שוב פעם להיראות חטובים ויפים.

סוגי הניתוחים שיש למתיחת פנים

ניתוחי פנים מתחלקים בעיקר לשני סוגים יש מיני מתיחת פנים ויש מתיחת פנים מלאה, כמובן שביצוע כזה ניתוח או אחר הוא תלוי במצב העור של גופכם. במתיחת פנים מלאה בעצם מבצעים הליך של הידוק רקמות אשר סובבות את שרירי הפנים. שרירים אלה בעצם שומרים על מראה אחיד בפנים וכאשר אלה נחלשים ישנו מראה נפול יותר ומבוגר של הפנים. כמו כן, לעיתים מוסיפים שומן עצמי כדי להוסיף נפח לעור הפנים שיכול להיאבד עם השנים שעברו. הניתוח המלא מאפשר בעצם לבצע פיסול מחדש של הפנים, ככה אפשר לעשות את העור צעיר יותר ואסתטי יותר.

כאשר עור הפנים רפוי במידה מועטה ונמצא רק במרכז הפנים הפתרון שיותר רצוי במצבים שכאלה הוא לעשות מיני מתיחת פנים. כלומר עושים רק חתך אחד קטן בלבד בקדמת האוזן ולא עושים פיסול מחדש של כל הפנים. מצב זה יותר שכיח אצל האוכלוסייה היותר צעירה, אנשים בסביבות הגיל 40 אשר רוצים לבצע ניתוח למתיחת פנים ובכך לשפר את מראה הפנים שלהם.

האם כדאי לעשות הכנות מסוימות לפני?

כמובן שמו שבכל ניתוח חשוב מאוד שתקפידו לעשות חקר שוק מעמיק, תבדקו כמה רופאים ולבסוף תחליטו על הרופא שנראה לכם הכי מקצועי ושייעשה את העבודה הכי טובה לעור הפנים שלכם. כמובן שזהו גם עניין של כימיה וחיבור אישי ויכולת לסמן על מישהו אחר שינתח את הפנים שלנו, לכן תרגישו גם מי מתאים לכם ומי פחות. בנוסף לפני הניתוח יש לעשות בדיקות דם, ספיקת דם, תפקודי קרישה, אק”ג ועוד כל מה שהמנתח ייבקש ממכם. שלושה שבועות לפני הניתוח יש להפסיק לעשן, זאת בשל שהעישון מסכן את אספקת הדם ובכך מגדיל את הסיכון להסתבכות בניתוח. מי שצובע את השיער ייאלץ להיפטר מכך, במשך חודש לאחר הניתוח, זאת בשביל לא להרוס את הניתוח שביצע המנתח. כמו כן, יש לצום מאוכל כשמונה שעות כולל קפה ומיצים ולהפסיק שתיית מים כארבע שעות לפני הניתוח.