חושבים על חופש? תחשבו על סוג החופש

הרבה אנשים, אם לא כולם, חושבים על הרצון לצאת לחופש וכמה זמן הם לא יצאו לאחד כזה. לכל אחד יש את החלום האישי שלו לנראות החופש שלו ומה שמרגיש כמו חופש לאדם אחד יכול להיות ההיפך הגמור מחופש של אדם אחר. לכן, כשאתם חושבים על חופש, על איזה סוג חופש?

למטיילים בחיק הטבע

אם יש משהו שכיף להשוויץ בו בישראל, על אף היותה מדינה קטנטנה, זה הנופים שלה. ההרים, המדבר, המפלים ובכלל, כל הטבע העוטף אותה. מצפון ועד דרום תוכלו למצוא מסלולים המאושרים על ידי הקרן הקיימת לישראל (קק”ל) וליהנות מהטבע העשיר של מדינתנו הקטנה. כמובן שחלק מהמסלולים מצריכים שעות יציאה מוקדמות, משמע באמצע הלילה. אם אתם רוצים להיות קרובים למסלול ובכל זאת לישון כמו שצריך כדי להתחיל מסלול רעננים, חדרים לפי שעה יוכלו להיות הפתרון אותו אתם צריכים בשביל להסתדר ולהתארגן כמה שעות ולצאת אל הדרך.

לנופשים שאוהבים להתפנק

ישנם אנשים שבשבילם חופש משמעו לא לעשות כמעט שום דבר. בין מעבר מבטן לגב, בגדי ים, מזגן בחדר המלון והרבה ג’אנק פוד, הרי שגם בארץ וגם בחו”ל תוכלו למצוא את השמש החמה, בתי המלון המפנקים וכל השירותים אותם אתם צריכים בשביל להרגיש, ולו לכמה ימים, שאתם בחופש מכל מה שאתם מכירים. מלונות רבים יוכלו להציע לכם שירותי ספא אם אתם מעוניינים להתרכך ולהשכיח את כאבי השרירים של עול היומיום, הרי שזו תהיה החופשה האולטימטיבית שלכם.

לנופשים אוהבי האטרקציות

כמו שאמרנו, חופש יכול להתפרש בכל כך הרבה מובנים. אם אתם שייכים לסוג האנשים שחייב לנצל כל שניה מהחופש שלהם וכל דקה בחופש חייבת להיות הרפתקה, הרי שטיול חוצה ישראל בקרוואן יכול להיות ההרפתקה לה חיכיתם כל הזמן. על אף היותה קטנה, מדינת ישראל יכולה לספק לכם מגוון הרפתקאות עשיר, כאשר לא משנה היכן תתחילו, תוכלו לעשות סוף שבוע שמתחיל באילת ומסתיים בראש הנקרה. הנופים המתחלפים של המדינה הם שובי לב ואנחנו בטוחים שכל שניה מהטיול הזה תהיה שניה שלא תשכחו לעולם.

לנופשים שאוהבים את כיפת השמיים

החופש בשבילכם כולל את מפת הכוכבים ואת שמיכת השמיים? אתם בוודאי יודעים שמצפה רמון יהיה המקום המושלם עבורכם כדי לתפוס מטר כוכבים או כוכבי שביט מדי פעם. השקט העוטף את מצפה רמון בלילה יכול לספק את האווירה המרגיעה והאינטימית אותה אי אפשר לפספס. כל מה שאתם צריכים זה אוהל, פתיליה ושמיכות מחממות, מן הסתם, במדבר קר.

כמו שבטח הבנתם, החופש ניתן לאלף פרשנויות, אנחנו בחרנו רק ארבע משלל האפשרויות איתן ניתן למצות את החופש. באשר לנו, אנחנו בחרנו לטייל בשבילי ישראל, נתראה שם!