החלקה אורגנית בשיטת OXO ORGANIC – האם היא בטוחה לשימוש?

ההחלקה האורגנית OXO ORGANIC הינה החלקה מהפכנית שמתבססת על שיטה חדשנית ומיוחדת ומביאה לתוצאות מרשימות.

אוקסו אורגניק זו החלקה שבשונה מן ההחלקות האחרות שקיימות כיום בשוק היא משלבת בתוכה שתי פעולות חשובות: החלקת השיער ושיקום של שיער פגום או הרוס.

אין ספק כי השאלה ‘האם ההחלקה בטוחה לשימוש?’ היא שאלה חשובה שעולה מדי פעם וזאת בשל העובדה כי הניסיון הקודם עם ההחלקות הקיימות אינו חיובי כל כך.

עד כה נהוג היה לעשות שימוש בהחלקות המתבססות על חומרים כימיים שברוב המקרים הביאו להרס ופגיעה בשיער של הלקוחה. אם הינך מעוניינת לשמור על שיערך ולהוסיף לו לוק מרשים וברק – אל תהססי ונסי בהקדם את החלקת OXO ORGANIC.

אוקסו אורגניק החלקה - oxo organic

אוקסו אורגניק – החלקה אורגנית בטכניקת oxo organic

החלקה אורגנית OXO ORGANIC בטוחה לשימוש

אוקסו אורגניק זהו מוצר איכותי וייחודי אשר מאפשר להחליק את השיער בקלות ואף משקם אותו. ההחלקה נעשית במספרות המורשות בלבד וניתן לוודא כי אכן מדובר במוצר המקורי אם הבחנת במדבקה על הויטרינה.

החלקה בטכניקת OXO ORGANIC בטיחותית ומומלצת, איננה יורדת לאחר פרק זמן קצר ונשטפת לחלוטין מן השיער עוד לפני השימוש במחליק.

בעוד ההחלקות המתחרות גורמות לשיער נזק ומדיפות ריח כימי, אוקסו אורגניק בעלת ריח קליל ונעים ומקנה מראה טבעי לשיערך וברק שלא נעלם. כמו כן, החלקת OXO מתאימה גם לנשים בהיריון וגם לנשים מניקות, איננה משחררת ריחות קשים ואף לא מעלה עשן שמפריע לנשימה.

בהחלקת שיער OXO ORGANIC לא תמצאי כימיקלים אשר כופים על השיער להתיישר וגורמים לו להראות שבור ושרוף, ההפך הוא הנכון והיתרונות עולים על החסרונות בגדול!

החלקת שיער אורגנית בשיטת OXO – המלצות ויתרונות

ההחלקה האורגנית OXO ORGANIC זהו מוצר לטיפוח השיער אשר מתחייב להעניק לו מראה בריא וטבעי ואף מועיל ומסייע לשיער פגום.

כמו כן, ההחלקה האורגנית יעילה ומתאימה לכל סוגי השיער ולאחר טיפול אחד כבר תוכלי להבחין בהבדל ולראות כי שיערך הוחלק ובעל מראה מבריק וטבעי.

אחד החומרים שההחלקה מתבססת עליו זהו שמן הקקאו אשר מסייע וחודר אל עומק השיערה ומקנה לה ברק פנימי. תנועת השיער לאחר החלקת אוקסו אורגנית טבעית לחלוטין והשיער נע בחופשיות ואינו מוגבל בשל ציפויים כימיים כנהוג בהחלקות האחרות.

נהוג לחשוב כי החלקה אורגנית OXO איננה יעילה כמו ההחלקות האחרות מכיוון שהיא מבוססת על חומר פעיל בעל מבנה אורגי אך למעשה אוקסו אורגניק אפקטיבית הרבה יותר מן ההחלקות המתחרות וההמלצות אודותיה נשמעות מכל עבר.

תהליך ביצוע ההחלקה ארוך יותר מן ההחלקות האחרות מאחר ואין כימיקל הכופה על השיער להתיישר ותהליך ההחלקה נעשה על ידי עבודת מעצב השיער.

בעוד החלקות אחרות אינן מתאימות לכל סוגי השיער ואף לעיתים יש צורך לשלב בין הסוגים, אוקסו אורגניק הינה מוצר ספציפי שמביא לתוצאות מרשימות בסיום הטיפול.

 

איך זה עובד? – אוקסו אורגניק

תהליך ההחלקה אורך מספר שעות כשבמהלכן המוצר חודר אל השיער, נשטף מספר פעמים, ללא צורך במוצרים נלווים ולאחר מכן נעשה שימוש במחליק שיער.

החומר נשטף מן השיער ב-100% לפני השימוש במחליק ובשל כך אין עשן או תחושת שריפה בעיניים. התהליך ידידותי ונוח ומתאים לכל סוגי השיער – גלי, מתולתל, מקורזל, צבוע, שרוף וכדומה.

דקות בודדות לאחר סיום הטיפול ב-OXO תוכלי לחפוף את שיערך או לאסוף אותו. אין צורך לשמור עליו במצב פזור או להימנע ממגע עם מים. ההחלקה נשארת לצמיתות והתוצאה מרהיבה ואין ספק כי תקבלי מחמאות רבות.

למידע נוסף מהאתר הרשמי של החברה: https://www.oxoorganic.com

oxo organic hair smoothing treatment