שיפוצים ומרוצים – ככה חוסכים היום בעבודות שיפוץ

גם הדירות הכי איכותיות והבתים המושקעים ביותר, שנבנו על-ידי חברות מקצועיות במיוחד, מתיישנים עם הזמן. התשתיות השונות ובפרט האינסטלציה כבר לא עומדת בעומסים ההולכים וגדלים, העיצוב שהיה פעם מרשים מתחיל לשעמם ולהיתפש כמיושן, לפעמים יש צרכים חדשים כמו למשל חדר עבודה וכדי למלא אותם מבצעים אלתורים שונים – ובכל מקרה הסיפוק מהדירה הולך ופוחת.

לפני שמזמינים קבלן שיפוצים ישנו תמיד חשש מפני עלות גבוהה מדי. החשש טבעי ומובן, גם בגלל שפרויקט בסדר גודל כזה אכן עולה סכום כסף משמעותי וגם בגלל שבענף יש גורמים שמנצלים חוסר ידע של לקוחות כדי לגבות מחירים מופרזים. מצד שני כדאי לזכור ששיפוץ לא “רק” תורם לאיכות החיים אלא גם מעלה את ערכו של הנכס, כך שמדובר בהשקעה חכמה, וכשבוחרים נכון במי שינהל את הפרויקט, אפשר לחסוך גם בעלות שלו.

רוצים לשפץ את הבית? פנו לצוות של שיפוצים ומרוצים

מקסימום ניסיון, מינימום טעויות

כשבוחרים נכון קבלן שיפוצים עם ניסיון נרחב ומגוון, הסיכון לטעויות שונות תוך כדי העבודות פוחת ובעצם הוא יהיה כמעט אפסי. לא משנה מה נדרש לבצע אצלכם בדירה: החלפת מטבח, שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט, צביעה בחללים השונים, סגירת מרפסת, שבירת קירות ועוד – בכל מקרה העבודה תתבצע ביעילות מרבית ובעיקר בלי שגיאות שגורמות להתייקרות השיפוץ שלא לצורך, גם בגלל אובדן חומרי העבודה, גם בגלל הצורך לתקן אותן וגם בגלל העבודה הרבה מדי.

ניסיון גם מקנה לכם ראש שקט באמת לאורך כל הדרך, וגם זה חיסכון בעל ערך.

תיקון וחידוש במקום קניית פריטים יקרים

דרך נוספת לחסוך כסף רב במסגרת עבודות שיפוצים היא להעדיף את האופציה של תיקון וחידוש בכל מקום שהיא אפשרית, ולא למהר לרכוש פריטים חדשים ויקרים.

אם לדוגמה ניתן לבצע שיפוץ מקלחת כך שהתוצאה תהיה חדר רחצה פרקטי וגם אסתטי, אין סיבה להשקיע אלפי שקלים בקניית מקלחון חדש על כל האביזרים הנלווים ההכרחיים. את הכסף שתחסכו תוכלו להפנות למקומות אחרים בבית שבהם הם נחוצים באמת, או אפילו להתפנק בחופשה מוצלחת (שתעזור לכם לעבור את תקופת השיפוץ והשינוי בקלות רבה יותר).

לקנות את החומרים המובחרים ביותר במחירים המשתלמים ביותר

כשהשיפוץ מופקד בידיים מקצועיות, מנוסות ואמינות, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתמצאו את החומרים המובחרים ביותר לכל מרכיבי הפרויקט, ושבנוסף העלות שלהם תהיה מינימלית. הסיבה לכך היא שחברת שיפוצים ותיקה מכירה היטב את השוק, יודעת בדיוק מה כדאי לקנות ומה לא וגם איפה מומלץ לרכוש כל סוג של חומר ובעיקר יש לה קשרים טובים עם הספקים בגלל שהיא נחשבת ללקוח קבוע, גדול וכזה שכדאי לבוא לקראתו.

התוצאה: גם חומרים “שחורים” (אלה שאינם מתבלטים לעין וכמובן שחייבים להיות איכותיים – בין אם לצורך שיפוץ חדר אמבטיה, בין אם במסגרת חידוש המטבח ובין אם לכל מטרה אחרת), וגם חומרים “לבנים” (אלה הגלויים – גופי תאורה, ארונות, כיורים, אסלות ועוד) במחירים מנצחים וברמה שמבטיחה דירה מתגמלת במיוחד.

ניצול אופטימלי של כל השטח

אנחנו חיים בעידן שבו כל מטר רבוע שווה סכום כסף גבוה, בכל מקום בארץ כמעט. דירה שאינה מחולקת נכון גורמת להפסד כספי משמעותי לבעליה בגלל שטחים שלא מנוצלים היטב וכמובן בגלל חוסר היכולת להפיק מהנכס מקסימום תועלת.

במסגרת שיפוץ ניתן לבצע עבודות גבס שונות וכן לשבור קירות ולחלק מחדש את המרחבים הרלוונטיים, וכך להבטיח ניצול אופטימלי של כל מטר רבוע.

על-מנת שכך יהיה נדרש באופן טבעי תכנון מדויק ומופקד, וזוהי עוד סיבה טובה לפנייה אך ורק לחברה בעלת שם וניסיון כמו שיפוצים ומרוצים.