למה כדאי לפנות למומחים של משכנתא גורו לפני לקיחת משכנתא

לקיחה של משכנתא נחשבת לאחת ההתחייבויות החשובות ביותר בחיים שלנו. מדובר בהלוואה אשר מתפרסת על פני שנים רבות ומצריכה ידע מעמיק, הבנה בסוגי הריביות השונות והיכרות עם כל שיטות ההחזר המשתלמות. אז לפני שאתם מתחילים לעשות את החישובים, כדאי לכם להיעזר במקצוענים אשר זוהי התמחותם הבלעדית ולחסוך הרבה מאוד כסף.

עם מי כדאי להתייעץ לפני לקיחה של משכנתא

לפני שאתם לוקחים משכנתא ומתחייבים להחזר שנפרס על פני עשרות שנים, שווה להתייעץ עם חברים, משפחה וקולגות. יחד עם זאת, כדאי להבין שזהו לא תחליף לייעוץ מקצועי שניתן על ידי יועצים פיננסים מוכשרים ואנשים אשר מתמחים ביצירה של תמהיל משכנתא שמתאים לסגנון החיים הייחודי שלכם.  כך שהרבה לפני שאתם חותמים על כל עסקה ולוקחים את ההלוואה הגדולה בחייכם, שווה לקבוע פגישה עם הגורואים של עולם המשכנתא.

מדוע לא כדאי לחשב את ההחזר החודשי לבד 

למרות שניתן לחשב את ההחזר החודשי ולהשתמש כמעט בכל מחשבון משכנתא מומלץ שקיים ברשת, בכדי להבין בדיוק כמה ניתן לחסוך – שווה להתייעץ עם מומחים של ממש. המומחים של משכנתא גורו יכולים לעזור לכם לבחור את המסלול המתאים ביותר לצרכים שלכם ולהעניק לכם ייעוץ חף מאינטרסים.  עניין אשר לא ניתן לומר על פקיד הבנק אשר נותן לכם את ההלוואה ואשר מחויב לדאוג לאינטרסים הכלכליים של הבנק שבו הוא עובד.

מה היתרון של משכנתא גורו על פני חברות אחרות

בניגוד לחברות אשר מציעות סל של שירותים פיננסים לחברות וליחידים, במשכנתא גורו מתמחים אך ורק במשכנתא. בחברה מבצעים אנליזות מדוקדקות אודות הריבית של בנק ישראל, הצפי לשינויים בעתיד הנראה לעין ואודות הכדאיות של כל עסקה. בנוסף, לחברה יש צוות של יועצים אשר תפקידם הוא לדאוג שאתם תשלמו את המינימום ההכרחי עבור ההלוואה שאתם לוקחים ואשר כל תפקידם הוא שתבינו בדיוק מה עומד מאחורי החוזה הגדול.

האם בחברה מייעצים גם בנושאים של משכנתא הפוכה

במשכנתא גורו מתמחים בכל סוגי המשכנתאות ומעניקים ייעוץ ראשוני ולווי אישי גם לאנשים אשר רוצים ליהנות ממשכנתא הפוכה. כדאי לדעת שבניגוד למשכנתא הקלאסית, משכנתא הפוכה פונה למי שכבר יש ברשותו דירה ואשר רוצה לקחת עליה הלוואה. מטבע הדברים הדבר נכון לשכבות גיל מאוחרות יותר ולצרכים שונים לגמרי ממשכנתא רגילה, אולם גם כאן מוטב לקבל ייעוץ מקצועי לפני שמתחייבים לדבר. ועדיף שיעוץ זה יגיע מאנשים אשר זו המומחיות שלהם.

לסיכום: משכנתא היא תהליך מורכב אשר כמעט בלתי ניתן לצלוח אותו לבד. כדאי לזכור שלבנקים השונים יש אינטרסים מובנים בנתינה של כל הלוואה ולכן מומלץ שיהיה מישהו שיעמוד לצדכם ברגע האמת. משכנתא גורו, היא ללא ספק אחת הבחירות הטובות שאתם יכולים לעשות.

תנו למומחים של משכנתא גורו לטפל בכם: https://mashkantaguru.co.il