תכנון יום כיף בהרצליה

עם מזג אוויר קיצי ברוב ימות השנה, קו חוף ארוך, שפע של מסעדות ואווירת נופש נהדרת, ישראל היא מקום מצוין לימי כיף ולא רק בתל אביב הגדולה או ירושלים הבירה. כאן החלטנו להתמקד בעיר הרצליה שזוכה ללא מעט דברי שבח לאור החופים הנפלאים שבה והמלונות היוקרתיים. אז האם יש בה מעבר? וודאי שכן, ועל כך נרצה להתעכב אתכם במאמר הבא.

איך מתחילים?

זה יכול להיות יום כיף לחברה טובה, זהו יכול להיות יום נישואין, או הפתעה לבן או בת הזוג לקראת יום הולדתם.

הדרך האידיאלית שעמה תמיד כיף לפתוח את יום הכיף, היא איך לא בארוחת בוקר דשנה וטעימה. בהרצליה ניתן למצוא שפע נרחב של מסעדות ובתי קפה אופנתיים הפזורים לאורכה של העיר באזור הרצליה פיתוח, במרכז העיר הישן או לאורך קו החוף. את האווירה כבר אתם תבחרו.

הפינוק המושלם כהפתעה נהדרת

ואם כבר בארוחת בוקר עסקינן ולאווירת הנופש ברצוננו להיכנס, נשמח לעניין אתכם גם בהפתעה שיכולה להשתלב נהדר עם חיפוש אחר אווירת קיץ, נוף לים, ארוחת בוקר ופינוק מפתיע.

כעיר נופש ובה מלונות רבים, ניתן גם למצוא לא מעט בתי ספא בהרצליה, וכל שכן במלונות יוקרתיים, מזמינים ומרהיבים. בבתי הספא ניתן למצוא את השילוב המושלם שבין נופי הים הכחול לבין עיסוי מפנק. אם אינכם מעוניינים בטרטורים שבין אזורים שונים, הרי שמרבית בתי הספא מציעים שילוב של עיסוי יחד עם ארוחת בוקר בחדר האוכל של המלון.

ולאחר מכן – יורדים אל הים

בעוד שחופיה של תל אביב עמוסים בתיירים וברוחצים מן הערים סביב, הרי שהרצליה נהנית מחופים מזמינים לא פחות, אך עם מספר נמוך יותר של רוחצים ומשתזפים.

נצלו את ההזדמנות הנפלאה של יום כיף בעיר שמצפון לתל אביב, ובקרו באחד מן החופים המזמינים שבה. לאלו מכם שמחפשים את האווירה היוקרתית עם טאץ’ של נופש, הרי שמומלץ גם לבקר במרינה בהרצליה. לסייר בין היאכטות ופשוט לצפות בנוף המושלם.

שפע של מסעדות

אחרי עיסוי מפנק, ארוחת בוקר דשנה וספיגת השמש על החול החם של אחד מחופיה של העיר, זה הזמן לקנח את היום עם ארוחת צהריים מזמינה.

הרצליה ידועה כעיר ובה מגוון רחב של מסעדות יוקרתיות המושכות אליה מבקרים מכל הערים סביב. כדי להבטיח שיום הכיף לא יתפקשש לפתע, הקפידו לבדוק אודות המסעדות השונות והזמינו מקומות מראש. אפשר לשמור את המסעדה כסוד ואז להפוך אותה להפתעה נוספת בתוך יום הכיף רווי האטרקציות.

ואל תשכחו את הברים והמועדונים

מרבית היום כבר מאחוריכם, אך רגע לפני שאתם חוזרים אחר כבוד לביתכם, אזרו את הכוחות האחרונים ובקרו באחד מן הברים או המועדונים אשר ממוקמים בעיקר באזור התעשייה של הרצליה, בסמוך למרינה. תופתעו לגלות כי כשהערב יורד, גם באמצע השבוע, הערי מתמלאת בבליינים שמגיעים כדי להעביר את זמנם בנעימים.

מאחלים לכם יום שכולו כיף והנאה!