שאיבת שומן – על הטיפול והניתוח

שאיבת שומן מטפלת באזורים בגוף שהם “אוגרי שומן” ידועים ושלא ניתנים לטיפול באמצעות דיאטות או פעילות גופנית. כולנו היינו רוצות להיראות כמו דוגמנית על, להרגיש כמו מיליון דולר ולהקרין ביטחון עצמי גדול אבל הבעיה שרובנו לא נולדנו עם הנתונים הנכונים: חזה גדול מדי, גוף לא פרופורציונאלי, אף ארוך ועוד אי אלו “פגמים” קטנים (שלרוב נראים ככאלה רק לנו).

היום הודות לרפואה אסתטית מתקדמת אפשר לתקן את הנתונים הטבעיים לפי ראות עינינו, פחות או יותר. מאז המצאתו ב-1974 הלך והשתכלל הניתוח לשאיבת שומן והפך לאחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, הכולל את עיצוב הזרועות, ישבן, גב, ירכיים, סנטר, בטן.

שאיבת שומן אינה תחליף לדיאטה

הבעיה העיקרית כאן היא שנשים רבות חושבת בטעות ששאיבת שומן היא תחליף לדיאטה או לפעילות גופנית או לאורח חיים בריא. ברצוננו להעמיד את החושבים כך על טעותם ולהבהיר שאין מדובר בתחליף לדיאטה או לפעילות הגופנית או לתזונה בריאה ומאוזנת.

שאיבת שומן היא באמת רק התוספת, הנגיעה האחרונה, הפיסול המדויק שיעזור לכם לראות את הקוביות בבטן או ללבוש גופיות בלי להתבייש בגלל “המידלדל” בזרועות או בגלל עור “התפוז” בירכיים.

שימור התוצאות לאורך זמן

המחשבה כי הסבל בניתוח עצמו (וגם קצת אח”כ) במטרה להשיג מתאר גוף יפה ומעוצב פותר את הבעיה אחת ולתמיד היא טעות. למרבה הצער, העבודה לא מסתיימת כאן.

אם רוצים לשמר את התוצאות לאורך זמן אסור להיות שאננים. תחשבו על זה שהמבורגר, אם אוכלים אותו כל יום, עוגות או בורקסים מקרבים אתכן לשאיבת שומן נוספת. מנגד זה, סלט מירקות טריים, גבינות רזות, לחמים מקמח מלא מרחיקות את החוויה המכאיבה הזאת ושומרים על גיזרה רצויה לאורך זמן רב.

מילת המפתח העיקרית כאן היא איזון. נכון, אפשר לאכול המבורגר או חתיכת עוגה מדי פעם בפעם, אך לא כל יום. אם נאכל את המאכלים שהם עתירי קלוריות כל יום תוך זמן קצר יצטברו תאי שומן במקום אחר בגוף ואז נצטרך לחזור על הניתוח הזה שנית.

שאיבת שומן להצרת היקפים

כאן זה באמת המקום לציין שמדובר בניתוח לכל דבר. חלק מהשיטות דורשות הרדמה מלאה שיכולה לגרום לסיבוכים כמו שטפי דם, התנפחויות, קרישים וכד’. לכן יש לבחור מנתח פלסטי טוב ומנוסה שיכול לבצע את הניתוח הזה מתוך שינה.

גם בתחום של ניתוחים פלסטיים בכלל, ושאיבות שומן בפרט, חשוב לעשות סקר שוק לפני שמתחייבים למרפאה או למנתח כדי לא להצטער על כך אחר כך, כדי להיות מרוצים מהניתוח ומהתוצאות, כדי להימנע מסיבוכים וכדי להרגיש טוב לגבי ההחלטה החשובה הזו. לחצו לעוד מידע על שאיבת שומן

 

שאיבת שומן