ציוד איכותי למטבח המוסדי

הקמת מטבח מוסדי דורשת אישורים רבים כמו בתי עסק אחרים. אנשים רבים מעדיפים להיעזר באיש מקצוע על מנת שיעזור להם להוציא את כל האישורים הנדרשים. מעבר לאישורים, המטבח המוסדי דורש העסקה של אנשי מקצוע שהתשוקה לאוכל בוערת בהם, והדבר האחרון והבסיסי ביותר הינו ציוד למטבח המוסדי. בחירת ציוד למטבח המוסדי דורשת מאיתנו הסתכלות נרחבת על מספר גורמים שאותם נפרט במאמר הבא.

קריטריונים לבחירת ציוד למטבח המוסדי:

  • שימוש במוצרים חיוניים: לפני שאנו קונים את הציוד הנדרש למטבח, אנו רוצים לוודא קודם כל מה אנחנו באמת ציוד למסעדותצריכים. לכן, ראשית רצוי שנבנה תפריט שעליו נתבסס. מכיוון ולא כל המאכלים דורשים את אותן שיטות הבישול, נרצה לדעת אילו מנות יש בתפריט ולפיכך לבחור את הציוד הנדרש למטבח. מעבר לזה, ישנם כלים רבים למטבח שלהם נזדקק מכיוון וכל מטבח מורכב מכלים סטנדרטיים שנחוצים עבור כל סגנון בישול לדוגמא: תנור, מקרר ומכשיר טיגון.
  • איכות: איכות המוצר הוא הבסיס להצלחה. כאשר אנו קונים ציוד למטבח המוסדי אנו רוצים שהוא יהיה חדש ואיכותי. ציוד חדש היישר מהאריזה ימנע תקלות ותיקונים שיגרמו לנו להוצאות נוספות ולא רצויות.
  • מחיר, אחריות ושירות לקוחות: כאשר אנו ניגשים לבחירת הציוד למטבח, אנו יכולים לעשות סקר עם מספר חברות ולבחון מה הן מציעות לגבי אותו ציוד ולבדוק מספר פרמטרים שחשובים עבורנו כגון: מחיר, אחריות ושירות לקוחות. אנו רוצים לבחור ציוד שעלותו לא תהיה גבוה מידי אך יחד עם זאת גם לא נמוכה מכיוון וציוד זול עלול להוביל אותנו לאיכות ירודה. מבחינת האחריות, כדאי שנבדוק אם חברות מציעות אחריות על חלקי חילוף כדי להימנע מהוצאות נלוות. ושירות הלקוחות הוא החשוב ביותר במידה וניתקל בבעיה באחד מהציוד שרכשנו.נחפש יחס הגון ומקצועי מנותני השירות לגבי כל בעיה הצצה מהציוד.
  • תכנון: כאשר אנו ניגשים לקניית ציוד חדש אנו נדרשים לתכנן מראש את גודל המקום העומד לרשותנו. התכנון נועד על מנת למנוע הזמנת ציוד רב מעבר למקום המוצע לנו. בטרם הגעתנו למעמד הקניה, עלינו למדוד את גודל השטח ולתכנן איזה ציוד אנחנו רוצים לקנות. התכנון והמדידה יעזרו לנו לשרטט סקיצה של המקום וכיצד הוא ייראה עם הציוד. חשוב גם לחשוב על משתנים נוספים במטבח כמו משטח עבודה הנדרש להכנת האוכל וטבחים נוספים שישהו במטבח. בשעות הלחץ חשוב שלכל אחד מהטבחים יהיה את המרחב האישי על מנת לעמוד בזמני הוצאת המנה.

מחפשים ציוד מסעדות מקצועי? ההמלצה שלנו היא שף ליין – ציוד למסעדות