תכנון האירוע שלכם מתחיל כאן

חושקים במסיבת חתונה אנרגטית, קצבית ושמחה? מעוניינים ברחבת ריקודים מלאה ותוססת?

אם התשובה היא כן, כדאי שתחפשו שירותי בר אקטיבי

אז אחרי שחיפשתם מקום לחתונה ומצאתם גן אירועים יוקרתי וכפרי, מה שנותר לכם לעשות הוא למצוא בר אקטיבי מקצועי, שיעזור לכם “לנצל” את רחבת הריקודים המרהיבה והנוצצת….

במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר טיפים לבחירה נכונה של שירותי בר אקטיבי: 

בר אקטיבי

  • סקר שוק ראשוני – אם בחרתם לחגוג את היום המאושר בחייכם בגן אירועים במרכז, יעמדו לרשותכם עשרות (ואפילו מאות) של ספקי שירות לבר אקטיבי לאירועים. בשלב הראשון חשוב לבצע סינון ראשוני באינטרנט ובמקביל, להיעזר בחוות דעת של בני משפחה, חברים או מכרים.
  • התרשמות מפגישת היכרות – צוות השירות של הבר האקטיבי ילווה אתכם לאורך כל האירוע, לכן חשוב שיהיה ביניכם “קליק” וכימיה ראשונית. כמו כן, חשוב שתרגישו שנותני השירות  בראש שלכם, זורמים אתכם ובאים לקראתכם.
  • רמת המקצועיות של הצוות – אל תשכחו שהתפקיד של הצוות הוא להקפיץ את האורחים ולהגיע גם לאלו שיושבים בשקט בסוף האולם. מקצועיות, אדיבות, אנרגטיות ורמת שירות גבוהה הם שיעשו את ההבדל באירוע המרגש בחייכם.
  • איכות מוצרים – מומלץ בחום לוודא את טיב המוצרים, המוצעים על ידי נותן השירות – סוגי האלכוהול (עדיפות לאלכוהול משובח המיובא מחו”ל), טריות הפירות וחומרי הגלם האחרים ועוד.

מגוון מוצרים – מעבר לאיכות המוצרים, חשוב להקפיד על מגוון המשקאות המוצעים לקהל הרחב – טקילה וודקה (לאלו שרוצים “לתפוס ראש”), מוחיטו וקפיריניה (לאניני הטעם), קרטיבים, שייקים ושתייה קלה (לאלו שרוצים להתרענן ולהתפנק) ועוד ועוד…. תפריט מגוון ואיכותי מעיד על רמת המקצועיות של ספק השירות.

  • כמויות – אחד הדברים הכי חשובים שצריך לבדוק בשלב המשא ומתן, הוא מהן הכמויות המוצעות לכם. האם תקבלו משקאות ללא הגבלה עד סוף הערב? האם יש מכסה מסוימת שמעבר אליה, צריך לשלם תוספת? האם משקאות מסוימים נחשבים “לאקסטרה”? את נושא הכמויות רצוי לבדוק, מבעוד מועד. שכן, לא תרצו להיתקע בשיא המסיבה בלי שתייה חריפה, עבור חבריכם האנרגטיים ….
  • התאמת סגנון הגשה – תוכלו לבחור בין בר אקטיבי נייח לבין בר אקטיבי נייד. את הבחירה מומלץ לבצע בהתאם לסגנון קהל היעד שלכם באירוע (צעירים תוססים או מבוגרים וסולידיים…).
  • מחיר – כיוון שהתחרות בשוק גדולה, אתם הצרכנים נהנים ממבצעים והנחות. חשוב לבצע השוואת מחירים, כדי ליהנות ממחיר אטרקטיבי יותר, אך יחד עם זאת, אל תתנו למחיר להיות שיקול בלעדי בבחירה. מחיר נמוך מאוד של בר אקטיבי מעיד, בדרך כלל, על טיב ואיכות המוצרים (אלכוהול מתוצרת מקומית בלבד, מגוון מצומצם של משקאות וכו’).
  • חוזה – חשוב מאוד לסגור את כל הדברים שסיכמתם עם נותן השירות (תפריט, כמויות, מספר אנשי צוות, שעת סיום פעילות וכו’) בחוזה חתום.

בחירה נכונה של בר אקטיבי, תשדרג את האירוע המיוחד בחייכם ותהפוך אותו לבלתי נשכח, הן עבורכם והן עבור אורחיכם.

אין אירוע בלי בר אלכוהול ואין אלכוהול בלי ג’רמיס – בר אקטיבי לאירועים