קניות באינטרנט – לא יוצאים מהבית

עידן האינטרנט שינה את כל אורח חיינו. מיום כניסתו, חיינו לא נראים אותו דבר. הכל הפך קל ומהיר יותר. אחד הדברים שהאינטרנט שינה בצורה משמעותית ביותר הוא כל נושא הקניות והעסקאות שאנו מבצעים.

האינטרנט עוטף אותנו בכל מקום שאנו הולכים והוא חלק בלתי נפרד מחיינו. אחד הדברים שהאינטרנט הכי שינה אצלינו הוא כל נושא הקניות . אם בעבר אדם היה רוצה לעשות קניות ולמלא את המקרר שלו באוכל וחומרי ניקוי הוא היה צריך ללכת פיסית לסופר או למכולת על מנת לעשות את הקניות, היום הדבר שונה לחלוטין וניתן לעשות את הפעולה דרך המחשב.

מה ניתן לקנות באינטרנט?

ככלל ניתן לומר שהיום אפשר לקנות באינטרנט הכל אבל באמת הכל. היום ניתן לרכוש קיסמים ועד רכבים דרך האינטרנט. אתרים שלמים מציעים עצמם כחנויות או ספקים העוזרים למוצרים הנרכשים להגיע אל היעדים השונים. אתרים שונים מציעים לקהל הלקוחות לרכוש מוצרים בצורה ידידותית ומהירה דרך האתרים שלהם. האתרים מראים תיאורים של המוצרים, תמונות של המוצרים, סירטוני וידאו והסברים. כל זאת על מנת להקל על המשתמש ולעשות לו חווית קנייה מהנה, נוחה וקלה.

נעליים באינטרנט – טראד חדש בעלייה

אחד הדברים שהכי נמכר באינטרנט הם נעליים. רכישת נעליים באינטרנט הפך להיות פעולה קלה ומשתלמת. היום כאשר הולכים לקנות נעליים בחנויות או ברשתות מותגים בדרך כלל נתקלים במחירים גבוהים. רכישת נעלים דרך האינטרנט בדרך כלל מבטיחה מחירים זולים יותר לעומת רכישה פיסית דרך החנות.
אחד היתרונות המשמעותיים של רכישת נעליים דרך האינטרנט הוא ההיצע, דרך האינטרנט יש היצע גדול מאד, ניתן לבחור זוג נעליים מתוך מבחר עצום של נעלים דבר המבטיח מציאת נעלים בדיוק לפי מה שאנו רוצים.

ההבדלים בין רכישה בחנות לבין רכישת באינטרנט

אם אתם עושים הרבה קניות באינטרנט בוודאי שמתם לב להבדל המשמעותי שיש בין המחירים של המוצרים באינטרנט לבין המוצרים בחנויות עצמם. את ההבדלים במחירים בדרך כלל נראה במוצרי ביגוד, מוצרי אופנה, נעליים, מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. הבדלים במחירים במוצרי סופר, אוכל ושתייה לא נראה בצורה משמעותית.

הבדל נוסף שקיים בין קנייה באינטרנט לבין קנייה פיסית הוא כל נושא המשלוח. כאמור, האינטרנט שינה את אורח חיינו והוא מאפשר לנו לרכוש מוצרים מבלי לצאת מהבית, כך שבעצם ההבדל הוא שבקניה פיסית נצטרך לצאת מבית ולבחור את המוצרים. קנייה דרך האינטרנט מתבצעת כמעט מכל מקום והמוצרים מגיעים עד לפתח בית הלקוח.

ההבדל המשמעותי האחרון הוא כל נושא אנשי המכירות הנמצאים בחנות. כאשר אנו מגיעים לרכוש מוצרים בחנות מסויימת אנו צריכים להתמודד עם אנשי המכירות הנמצאים בעסק. אנשים אלו אמורים לעזור לנו אך האינטרס שלהם ברור ומובן מאליו, הם רוצים למכור ולכן הם לא אוביקטיבים ב”ייעוץ” שהם מביאים לקהל הלקוחות. רכישה באינטרנט מבטיחה קנייה שקטה ללא התערבות של אנשי מכירות או גורם חיצוני אחר.

לסיכום, אורח חיינו השתנה מהקצה אל הקצה בזכות האינטרנט יש כאלו שיגידו שזה שינוי טוב ויש כאלו שיגידו שזה שינוי רע. בפועל התשובה הנכונה היא אינדיבידואלית לכל אחד מאיתנו. לא משנה מה תרצו לרכוש באינטרנט בין אם לעשות קנייה של נעליים באינטרנט, מוצרי אלקטרוניקה או כל דבר אחר החוויה היא שונה לחלטין הן מבחינת המחיר והן מבחינת חווית הקנייה עצמה. בהצלחה!