הובלות בתל אביב במחיר מפתיע

משום מה ישנה מוסכמה בקרב חברות ההובלה, כי הובלה בתל אביב היא הובלה יקרה יותר. יש לכך כמה וכמה סיבות טובות ואולי גם מוצדקות, אך הלקוח לא תמיד אוהב לשמוע את כל הסיבות הללו. מבחינתו, הובלה זו הובלה והוא רוצה לשלם בדיוק כמו אחיו בעפולה או בן דוד שלו בבאר שבע…  אנחנו באים לקראת הלקוחות שלנו ומנסים לספק את השירות הטוב ביותר במחיר המתאים ביותר ללקוח.

הזמנת חברת הובלות בתל אביב רק בפורטל הובלות באביב

כאשר אתם עומדים לפני מעבר דירה וזקוקים לשירות של חברת הובלה, אתם כנראה מעוניינים למצוא את החברה שתבצע עבורכם את העבודה במחיר הזול ביותר. אך כאן עליכם לשמור על ערנות ולא לתפוס את החברה הראשונה שמציעה לכם את המחיר שהכי נראה לכם מבלי לבדוק האם החברה היא אחראית ומנוסה והאם היא מבטחת את כל התכולה וכו’ , כי המחיר זה לא הכול, וכבר היו מקרים רבים בהם אנשים ומשפחות התפתו לשכור את שירותיהם של חברת הובלה שהציעה להם עבודה במחיר זול כאשר בפועל, החברה שהגיעה פגעה ברכוש או שפועליה העלימו חפצי ערך מתוך הדירה ולבעלי הבית לא היה אפילו אל מי להתלונן בהיעדר הביטוח על התכולה או בגלל שהחברה פשוט לא הייתה זמינה יותר לאחר העבודה. אינכם רוצים להפקיר את רכושכם ולכן, אל תזלזלו בבחירת אנשי המקצוע להובלת הדירה שלכם.

מה יקבע את מחיר ההובלה?

כאשר אתם מחפשים הובלות בתל אביב במחיר זול, עליכם לקחת בחשבון שהמחיר נתון לכמה וכמה דברים שאותם בודקת חברת ההובלה ועל פי זה היא תקבע את המחיר. מקובל שחברת ההובלה שולחת נציג מטעמה כאשר הלקוח מבקש הצעת מחיר, והנציג בודק את התכולה שישנה בדירה ומשער כמה עבודה צפויה לה בעת ההעברה. החברה תבדוק גם כמה מדרגות יש לרדת עם התכולה והאם ישנה מעלית בבניין. החברה תבדוק אם יהיה צורך בשימוש במנוף לשם ההובלה, דבר שעשוי אף הוא לייקר את הסיפור, כמו כן ייבדקו התנאים של הדירה החדשה. כמה מדרגות יש שם, והאם יש מעלית וכו’ . כל אלו נלקחים בחשבון בעת קביעת הצעת המחיר.

כדי לקבל את השירות הטוב ביותר, האחראי ביותר עם צוות מקצועי ומיומן המסוגל לבצע עבורכם את העבודה במהירות וביעילות, פנו אלינו ותקבלו את השרות הטוב ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

כל החפצים יגיעו אל היעד בשלום ואתם תהיו מרוצים!

המאמר מוגש באדיבות פורטל הובלות באביב