טיפים לעצמאי מתחיל: כיצד לבחור ספק אינטרנט לעסק חדש?

לא קל להיות בעלי עסק חדש. מדובר באחת התקופות הקשות בחיי רבים מאיתנו, כי בשנה-שנתיים הראשונות, עסקים רבים חווים עליות ומורדות שונות, הבעלים לומד מטעויות, ולפעמים מדובר בשיעורים כלל לא פשוטים. עם זאת, כאשר מדובר בעסק הדורש תקשורת זורמת (וכמעט כל עסק הינו כזה), חשוב מאוד למצוא את כל האביזרים הדרושים על מנת לספק מענה מיידי ללקוחות, ספקים, שותפים וכו’.

כאשר אנשים מחכים זמן רב לתשובה מכם, הם מקבלים רושם שאתם לא רציניים. והעובדה שזה לא היה באשמתכם, אלא באשמת ספק אינטרנט שלכם שמנע מכם לענות מהר על אי-מייל או הודעה דחופה בווטסאפ – לא תקל על המצב. כי בתור אדם עצמאי, אתם מצופים למצוא את הספק הטוב ביותר, שיאפשר לכם תמיד להיות אונליין (אלא אם כן אתם לא רוצים) ולתת מענה מושלם לכל הלקוחות.

למה אינטרנט חשוב כל כך בימינו? 

ספק אינטרנט

גם אם העסק שלכם לא מערב אינטרנט באופן ישיר, כמעט תמיד יש אלמנט של הרשת באחד משלבי ההתנהלות שלכם. למשל, אם אתם חברה שמוכרת פרחים, סביר להניח שאחד מיעדי הפרסום העיקריים שלכם זה אתרים באינטרנט – אתרי אינדקס או פשוט פרסומות. מדובר בדרך היעילה והזולה ביותר לפרסם את בית העסק. אך מה הבעיה שיכולה להיות כאן? שגם הפניות מהלקוחות יכולות להגיע גם מהאינטרנט. כמובן שכולם שמים את מספר הטלפון, אך פעמים רבות אנשים מעדיפים לפנות בכתב, בעיקר כאשר מדובר בשירות שלא בוער להם ברגע זה. לכן חשוב מאוד שיהיה לכם ספק אינטרנט שיאפשר לכם להיות תמיד זמין, יעניק שירותי מייל נוחים והגנה מפני ווירוסים שעשויים לפגוע בתפקוד שלכם בצורה משמעותית.

היתרון של ספק אינטרנט אלחוטי

על מנת לתת מענה מלא ולנהל את העסק שלכם בצורה יעילה, חשוב מאוד שיהיה לכם אינטרנט בכל מקום. על מנת להשיג את המטרה הזו, כדאי מאוד להכיר את האופציה של אינטרנט אלחוטי. כולנו רגילים לכך שיש לנו חבילת גלישה בטלפון הנייד, אך לא כולם מבינים במה הוא שונה מהאינטרנט הביתי הרגיל. מדובר בחופש מלא לנוע לכל מקום שתרצו, תוך כדי שמירה על קשר רציף דרך האינטרנט הסלולארי. ניתן לקבל חבילה מורחבת במכשיר הנייד, אך כיום ניתן ליהנות מחבילות מיוחדות של אינטרנט אלחוטי על גבי מכשיר קטן נפרד שמתחבר ישירות למחשבים הנייד באמצעות USB.

היתרון הגדול ביותר של ספק אינטרנט של סלקום זה המהירות הגדולה של האינטרנט, שמאפשרת לכם להיות מהירים מאוד במענה שלכם ולתת ללקוחות שלכם את התחושה שאתם תמיד נמצאים שם בשבילם. בנוסף, שירות הלקוחות היעיל מאפשר לכם לקבל עזרה בכל מצב שתקלעו אליו, מבלי להפסיד זמן יקר, לקוחות ואת השם הטוב שלכם. הספקה קבועה ויציבה של אינטרנט זו אחת הדרכים לקדם את העסק שלכם כמה שיותר גבוה.