כיצד פתיחת התחרות בתשתית אינטרנט משפיעה על הורדת המחירים לצרכן?

הצרכן הישראלי לא מוכן להתפשר על איכות הטלוויזיה והתכנים המשודרים בה אך מצד שני הוא גם אינו מוכן לשלם הון תועפות כדי ליהנות מטלוויזיה עשירה בעלת תכנים רבים ומגוונים. כמעט כמו בכל תחום גם כאשר מדובר בתשתית אינטרנט התחרות היא המתכון להורדת מחירים ומי שמרוויח בסופו של דבר הוא כמובן הצרכן הישראלי. לרפורמה בשוק התקשרות ישנן השלכות מרחיקות לכת ובנוסף לעובדה שהאיכות תעלה, תתאפשר כניסה של שחקנים חדשים והחברות הגדולות יהיו חייבות לשפר משמעותית את האיכות שלהן גם המחירים יירדו ויוצעו ללקוח הישראלי במחיר נמוך יותר ומשתלם יותר.

אם תשאלו כל אזרח במדינה לגבי המאפיין המובהק ביותר של הישראלים סביר שתקבלו את התשובה שמה שמאפיין את הישראלים יותר מכל זה הרצון לא לצאת פראיירים ואחרי שרואים את ההורדה החדשה במחירים בהחלט אפשר לומר שהרפורמה עושה את העבודה. הצרכן הישראלי רוצה את כל הערוצים, באיכות הטובה ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר אבל הוא לא מוכן לשלם כל סכום תמורת התענוג הזה. השינויים הגדולים בשוק הטלוויזיה יובילו למצב שבו תשתית אינטרנט של סלקום תספק לכם כצרכנים איכות מצוינת עם תנאים מעולים אבל במחיר שיהיה שווה לכל כיס.

תשתית אינטרנט – הבסיס לכל הקדמה הטכנולוגית

אם נסתכל אחורה עשר או עשרים שנה נוכל להבין שהטכנולוגיה והקדמה מבחינת התשתית האינטרנטית וערוצי הטלוויזיה השונים עברו מהפך אדיר. המגוון, האפשרויות, האופציות, הערוצים, האיכות, המהירות והתחרות השתנו מאוד בשנים האחרונות וכמובן מי שמרוויח מכך בגדול הוא הצרכן הישראלי. תשתית אינטרנט היא למעשה הבסיס לכל הקדמה הזו שכן כל הערוצים החדשים וכל הצפייה החדשה בטלוויזיה לא יכלה להתקיים היום ללא החידושים בתחום תשתית האינטרנט. יש הרבה מאוד שינויים שמתרחשים כל הזמן, אין ספק שהרפורמה החדשה בשוק התקשרות תוביל לתחרות בריאה ונכונה שתמקסם גם את היכולות של חברות התקשורת. חברות תקשורת קטנות יראו במהלך הזה מקל בגלגלים, חברות תקשורת גדולות כמו סלקום יראו בכך הזדמנות מצוינת לשפר את התשתיות ולהביא לצרכן הישראלי טלוויזיה טובה יותר ואיכותית יותר.

תשתית אינטרנט של סלקום – להרוויח יותר, לשלם פחות

משרדי הממשלה השונים מנסים כל הזמן למצוא את הדרכים להטיב עם האזרחים ולפתוח את התחרות בתחום התקשורת ליותר ויותר מתחרים חדשים. תשתית אינטרנט של סלקום זה הבסיס לכל התחרות הזו שכן התשתית אינטרנט של סלקום טובה ואיכותית כל כך שהיא מושכת את כל המתחרים להשתפר ולהשתדרג על הזמן. אם פעם היו חברות בודדות אשר מספקות תשתית אינטרנט הרי שהיו השוק נפתח הרבה יותר ועוד חברות תקשורת מקימות רשת אינטרנטית משל עצמן. הצרכן הישראלי לא מוכן לוותר על תשתית האינטרנט הטובה ביותר ואם הוא בוחר בסלקום הוא בוחר נכון כי הוא גם ירוויח יותר וגם ישלם פחות.