כל הדרכים לסריקת תמונות למחשב

סריקת תמונות היא דרך מיטבית לשמירת תמונות ומסמכים חשובים בעלי ערך כלכלי ורגשי. טכנולוגיית סריקה ואחסון מתקדמת מאפשרת שיתוף מספר בלתי מוגבל של אנשים בתמונות הסרוקות, גיבוי ואבטחה מרביים ומיטביים, כאשר נגישות וזמינות מכל מקום ובכל זמן מקלה מאוד על החשיפה לתמונות.

סריקת תמונות היא האופן שבו ממירים תמונות ישנות, המודפסות על נייר צילום, באיכות ירודה לתמונות לקבצים דיגיטאליים המייתרים את הצורך להקצות מקום בארונות או על מדפים.

אף שיש סורקים ביתיים שבהם ניתן לבצע סריקת תמונות למחשב באיכות טובה- אין תחליף לשירותיה של חברה מקצועית המבצעת סריקה והמרת תמונות לקבצים דיגיטאליים באיכות וברזולוציה גבוהות ביותר. ציוד מתקדם מאפשר סריקה מקצועית.

תכנה ייעודית המוטמעת בסורק מאפשר לערוך את התמונה, לחדד צבע וניגודיות, להעלים אדמומית בעיניים, חיתוך ויישור מדויקים של מסגרת התמונה, סיבובה עם כיוון השעון או נגדו, לרבות שחזור תמונות ישנות באמצעות עריכתן וליטושן כך שהן יישמרו באיכות שהייתה להן בעת שצולמו ואף טובה ממנה.

שימור ושיתוף תמונות שנשמרות בפורמט דיגיטלי 

על מנת לוודא כי התמונות ייסרקו באיכות הנדרשת והמצופה, מומלץ להפקיד אותן בידיה של חברת סריקה מקצועית, המבצעת המרת תמונות לקבצים דיגיטאליים. יתרונה של הדיגיטציה הוא באפשרות להשתמש בפלטפורמה הגדולה והרחבה שלה: להעלות תמונות לאתרים, לשלוח אותן באמצעים  המגוונים הנגישים וזמינים באינטרנט, לשתף אותן ברשת חברתית, לשלוח לתאי הדואר האלקטרוניים של אנשים שחשוב לכם שהם יראו את התמונות ועוד.

חברת סריקה מקצועית מבצעת תהליך מובנה ומסודר, שבו היא מטפלת באופן מקצועי בכל סוגי האלבומים הקיימים (אלבומי פינות, כיסים, הדבקה ועוד. לאחר המיון על פי סוג מתבצעת סריקה כשכל עמוד נסרק בנפרד. בסיום התהליך כל תמונה מוחזרת לאלבום המקורי שבו היא שמורה וכל אחד מהאלבומים שתמונותיהם נזרקו מומר לקובץ דיגיטאלי ונשמר בתיקייה דיגיטאלית לפי שם האלבום או שם נבחר אחר.

שימור וגיבוי

אחד היתרונות של סריקה מקצועית הוא העיבוד של כל תמונה וביצוע תהליכי אופטימיזציה שלה, הכוללים, בין השאר, שחזור צבעים וחידוד הניגודיות שלהם. את התמונות הסרוקות מגבים לתקליטורי DVD ו- CD ובאלבומים דיגיטאליים שאותם ניתן ומומלץ לגבת בשירות ענן מאובטח, כאשר הלקוח מקבל קישור לצפייה בקבצים, שאותם הוא יכול לראות  מכל מקום ובכל עת.

בשל החשיבות והערך הרגשי הרב של תמונות, אשר הזמן שעובר אינו מיטיב עמן בלשון המעטה, כאשר הן מונחות בתוך אלבומים רגילים, סריקת התמונות במחשב, המרתן לקבצים דיגיטאליים ושימורן וגיבויין בפלטפורמות האינטרנט השונות, לרבות בשירותי ובשרתי ענן, מקנים להם חיי נצח באיכות מצוינת.