כדאי להשתדרג: 7 עובדות מרתקות על אייפון 7

  1. אייפון 7 הוא אחד הדגמים הנמכרים ביותר בישראל ובעולם כולו. מדובר בדגם שעשה קפיצת מדרגה משמעותית מאוד מהדגם הקודם של אפל ואם בוחנים את הביצועים, העיצוב והאמינות של המכשיר בהחלט אפשר להיות מאוד מסופקים. תמיד שנראה שאין כבר לאן להתקדם מגיע דגם חדש ומפתיע אותנו אבל הפעם באמת מדובר באחד הדגמים המפוארים ביותר וגם ביחס למחיר שלו אפשר בהחלט להגיד שמדובר בעסקה מאוד משתלמת.
  2. אז אפשר להגיד שיש באייפון 7 הרבה מאוד חידושים אבל בלי שום ספק המצלמה היא השינוי הגדול ביותר. אם היינו אומרים לכם לפני שנתיים או אפילו שנה שתוכלו לצלם עם הטלפון שלכם מתחת למים הייתם בוודאי צוחקים עלינו, היום בזכות אייפון 7 של סלקום אתם גם יכולים לצלם מתחת למים וגם יכולים לעשות זאת באיכות מושלמת. כבר לא צריך להשקיע סכומים גבוהים על מצלמות ועדשות, כל הקדמה הטובה ביותר נמצאת בטלפון החכם שלכם. עם 12 מגה פיקסל במצלמה האחורית ו-7 בקדמית אתם יכולים לצלם לעצמכם תמונות חדות באיכות מופלאה.
  3. אז העיצוב אומנם לא מאוד השתנה אבל בהחלט מרגישים את הצבעים החדשים והבחירה שעומדת בפני הלקוחות. שחור וכסוף הם שני צבעים שמשדרים כוח ועוצמה, שני צבעים שהופכים את המכשיר ליוקרתי ויפה יותר, שני צבעים שיגרמו לכם להסתובב בגאווה גדולה ברחוב עם המכשיר שלכם. אז נכון שרובנו שומרים על האייפון עם מגן אבל אם אתם מאלה שסומכים על עצמם ולא הולכים עם מגן אז האייפון שלכם יראה יותר טוב משל כולם.
  4. אייפון 7 מגיע אליכם עם מעבד חכם ומהיר שמאפשר לכם ליהנות מגלישה מהירה באינטרנט, שימוש פשוט באפליקציות וחיפוש קל מאוד בכל התוכנות של הטלפון החכם. נגמרו הימים שלחצתם על אחת האפליקציות וחיכיתם יותר מדי עד שנכנסתם, מהיום אפשר לעשות זאת במספר שניות מועט.
  5. כפתור הבית שופר והוא אינו כפתור רגיל אלא כפתור מגע שמשדר לכם רטט בכל פעם שאתם נועלים את המסך או פותחים את המסך. בנוסף, גם שאר הכפתורים מכוונים ככה שעוצמת הלחיצה תקבע את הפעולה שיבצע המכשיר- הקדמה כבר כאן.
  6. חוויה גדולה של שמיעת מוזיקה- עם רמקול אחד בתחתית המכשיר ורמקול שני בחלקו העליון אתם בהחלט יכולים לשמוע איזה שירים שאתם רוצים וכמה שאתם רוצים באיכות ובסאונד הטובים ביותר. בנוסף, אתם יכולים להיות בטוחים שמתקשרים אליכם אתם בטוח תשמעו את הצלצול.
  7. אייפון 7 חזק יותר ועמיד יותר ואם פעם כל נפילה, אפילו הקטנה ביותר הייתה גורמת לו להיות מושבת הרי שגם כאן יש שיפור גדול. אייפון 7 של סלקום לא רק עמיד במים כאמור אלא גם במכות ונפילות וגם אם לא ממש נזהרתם איתו אתם עדיין יכולים להמשיך וליהנות ממנו.

אייפון 7