יתרונות הקלטה באייפון באמצעות מכשיר מיוחד

בעוד המערכת הפתוחה של אנדרואיד מאפשרת לכל מי שחפץ בהקלטת שיחות להוריד אפליקציה בקלות ולהקליט את כל השיחות שלו במכשיר הסמארטפון בלחיצת כפתור, חוזרת ונשאלת השאלה “איך להקליט שיחה באייפון?”. בדיוק בשבילכם, משתמשי האייפון אשר מחפשים שיטה מסודרת ופשוטה כדי לעשות זאת, חיברנו את הכתבה הזו.

ישנן אין ספור סיבות אשר יגרמו לכם לרצות את האפשרות שכל השיחות שלכם יהיו שמורות ומוקלטות ותוכלו לגשת ולשמוע אותם מתי שתרצו. אם היה לנו דולר בכל פעם ששמענו את המשפט “חבל שלא הקלטתי את השיחה הזו”, היינו יכולים להחזיק לא מעט דולרים כרגע. עבור משתמשי אנדרואיד הבעיה הזו נפתרה כבר מזמן, אבל אנחנו מניחים שאתם לא תלכו ותחליפו את האייפון שלכם רק בגלל חסרון אחד קטן, אשר ניתן לפתור בקלות.

שיטות הקלטת השיחות לאייפון אשר קיימות כיום בשוק ספורות ביותר, לרוב מדובר באפליקציות חיצוניות אשר דורשות תשלום עבור השירות ומדובר בסכומים לא מבוטלים אשר יכולים להגיע למאות דולרים אם כמות השיחות שלכם נרחבת למדי. רוב האפליקציות האלו גם מאחסנות את ההקלטות בשרתים חיצוניים וחלקן אפילו מבצעות את ההקלטות על גבי אותם שרתים, מה שיכול להרתיע משתמשים אשר רוצים לאחסן את ההקלטות על גבי המכשיר שלהם ולעשות איתם מה שהם רוצים.

לשם זה הומצא המכשיר להקלטת שיחות באייפון. שימוש במכשיר הזה יאפשר לכם להתחבר לשקע האוזניות של האייפון ולהקליט בקלות ובלחיצת כפתור את השיחות שלכם ללא התערבות של גורמים חיצוניים, כל המידע ישב אצלכם ביד בכל זמן נתון. המכשיר שומר את כל השיחות על גבי זיכרון אשר מובנה בתוכו, מה שנותן לכם גם את האפשרות להעביר את המידע הזה בקלות.

מכשיר הקלטת שיחות באייפון

מכשיר הקלטת שיחות באייפון

את מכשיר ההקלטה תוכלו להלביש על גבי האייפון ולחברו לשקע האוזניות, כאשר תרצו להקליט את השיחה עליכם יהיה רק ללחוץ על כפתור ההפעלה והשיחה שלכם מוקלטת. למכשיר סוללה נטענת אשר תוכל להספיק לכם לכל היום וזיכרון מובנה אשר יאפשר לכם להקליט שיחות במשך ימים שלמים. במכשיר הזה תוכלו גם להקליט את החלל בו אתם נמצאים, ואפילו להתחבר אליו עם אוזניות כדי להאזין להקלטה.

הבעיה הגדולה ברוב האפליקצות אשר נועדו להקליט שיחות באייפון או באנדרואיד, היא שרובם ישמרו לכם רק כמות מסוימת של הקלטות וימחקו אותם בצורה אוטומטית אם לא שמרתם אותם במיוחד. בעזרת המכשיר הזה אתם תוכלו להעביר את כל המידע שלכם למחשב באמצעות כבל USB ולשמור את כל ההקלטות בתיקיות או ארכיונים אשר תוכלו ליצור ללא טרחה.

הקלטת שיחות נחשבת בגדר חובה עבור אנשים אשר עובדים עם הטלפון, ומסתמכים על המידע אשר נצבר בשיחות האלו. עד היום לא הייתה אפשרות פשוטה להקלטת השיחות באייפון, עכשיו בעזרת מכשיר להקלטת שיחות באייפון, גם אתם יכולים. אז למה אתם מחכים?