וואלה מובייל ערוצי התקשרות להצטרפות

עוד ועוד מפעילי סלולרי מודעים לכוחה של החבילה הנוחה ביותר להצטרפות למשוך לקוחות נוספים. אתם יכולים להצטרף היום למגוון עצום של מפעילים סלולריים, משהו שלא היה קיים עד לפני כחמש שנים. נוסף על כך, אין עוד מקומות בעולם שחשיבות התקשורת על כל אפיקיה מעניקה לכם נוחות בהצטרפות כמו בישראל. חבילות הטריפל השונות שבהן אתם יכולים ליהנות ממגוון של שירותים משולבים זה בזה הופכות אותנו לגן עדן לכל מי שרוצה להישאר מחובר. גם וואלה מובייל כחברת תקשורת ישראלית מקבוצת בזק מציעה לכם כל כך הרבה חבילות אטרקטיביות שזה פשוט בזבוז לא לנסות להצטרף לאחת מחבילות וואלה מובייל שמוצעות לציבור. הרווח כולו שלכם והחיסכון בעלויות הוא תוצאת הלוואי המבורכת של החבילה.

שירותי וואלה מובייל נחשבים לזולים עם תמורה מעולה

בתוך נישת השירותים הסלולריים שיש להם מחירים זולים אבל תמורה מעולה והולמת את ההשקעה, וואלה מובייל בולטת בהצעותיה. עשרות חבילות סלולר מותאמות לכל הרגלי הצריכה של הקהל הרחב, והיא נחשבת בהחלט לכדאית למי שלא רוצה לשלם יותר מדי על גלישה אין סופית ועל מספר דקות שיחה שתואם את הסטנדרט הישראלי. חיילים, תיכוניסטים, סטודנטים, אנשים רגלים ומשפחות עסקים ועוד, כולם מוצאים בשירותי החברה את חבילות הגלישה שמתאימות להם מבלי לבזבז יותר מדי. הוסיפו לזה גם את החיבורים הטובים והפריסה נרחבת של תשתית בזק ותקבלו בכך את העסקה הטובה ביותר שעומדת לרשותכם כעת, ככל הנראה.

למה וואלה?

וואלה היא כבר שם מותג שמוכר לנו מהפורטל הוותיק שהפך להיות קניון של מידע וקניות וגם תקשורת, והיא פופולרית למדי כך ששמה הטוב יוצא לפניה כבר שנים. מה מוצע לכם בוואלה מובייל?

  • חבילות מוזלות ללא הגבלה לסלולרי
  • שיחות בינלאומיות למרבים בכך
  • מסלולים לאנשים שאינם מרבים בשיחות
  • סמסים ושיחות מוזלים
  • גלישה למשפחות
  • שירות לקוחות טלפוני זמין תמיד וידוע במצוינות שלו

ההצטרפות עצמה קלה ונעשית דרך אתר האינטרנט של וואלה דרך טופס מיוחד. זה כל מה שנחוץ לכם לצורך הצטרפות וקבלת כרטיס ה-SIM עם שליח, בסניף קופיקס או בדואר. לאחר מכן כל מה שיש לעשות הוא להפעיל את הכרטיס דרך האתר וזהו, אתם מנויים.