איך בוחרים קייטרינג לחתונה

“הצבא צועד על קיבתו”… כך גם האורחים שלכם. תשאלו אישה מה היא זוכרת מיום החתונה היא תגיד “שמלת כלה והאוכל הטעים”. אם תשאלו גבר הוא יגיד “אוכל” וכל השאר יזכיר לנו הצלם.

אם כך צריך להשקיע המון מחשבה ולמצוא קייטרינג לחתונה שיציע אוכל בכמויות טובות, מתובל היטב ומגוון ככל האפשר. ארצנו הקטנטונת מצויה במגוון עדות וטעמים, לכן חשוב לתת את הטוב שבכל עדה ולהציע לקהל האורחים מגוון עשיר ומפנק והחתונה שלכם תהפוך לאירוע מעולה בין רגע.

איך בוחרים קייטרינג לחתונה?

כמו כולם אתם חייבים לפנות זמן ולצבור מרץ ללכת לטעימות ולהתרשם מטעימות אצל ספקי קייטרינג לחתונה שונים עד שיגע בכם קייטרינג שיהיה לטעמכם.

קייטרינג לחתונה

אחרי שסגרתם עם אולם חתונות ובדקתם את כמות המוזמנים התחילו לטעום. (אם בדיוק התחלתם דיאטה זה לא הזמן המתאים) כדי לבחון נכון את בעלי הקייטרינג לחתונה חשוב לפני המפגש לוודא שהם עונים לדרישות בסוג האוכל, בכמות האנשים שהם יכולים להאכיל ובציוד שהם יכולים לספק.

קבעתם מפגש טעימות, חישבו על סגנון האוכל שיתאים לאורחים שלכם בהרגלים העדתיים ומנהגי בית.

קחו איתכם נציג משני המשפחות כדי לקבל דעה אובייקטיבית ופיירית, ככה שתוכלו להסיר מהלחץ הרובץ על ראשיכם ולחלק את ההחלטה דווקא עם ההורים (הרי שלהורים יש את רוב המוזמנים) .

אל תוותרו ובדקו לפחות שלושה ספקי קייטרינג לחתונה שונים לפחות, לכל אחד מהם יהיה מנות שונות בטעם שונה עם כלי אוכל אחרים שישדרו אוירה אחרת ויתנו טעם שונה ומיוחד לחתונה שלכם.

דבר נוסף שתבדקו הוא כמה מלצרים (אם בכלל) נותן הקייטרינג שבחרתם לכל שולחן ושולחן, ומה הדרישות לגבי זה, כי לכל קייטרינג ישנה חוקיות משלו.

ולבסוף כאשר סגרתם קייטרינג לחתונה זה עדיין לא ניגמר.

את התפריט בדרך כלל סוגרים זמן קצר לפני האירוע ולא חצי שנה מראש כמו רוב הדברים לחתונה.

פה הבקשה שלנו היא, שתתנו לקהל המוזמנים שלכם כמה שיותר מגוון, כמה שיותר סגנונות ותשתדלו לא לשכוח את המיעוט כמו הדוד הצמחוני או זה שאוכל גלאט כשר. שיהיה במזל…

המאמר מוגש באדיבות בראף קייטרינג לאירועים