מהי אומגה 3 מרווה מרושתת?

האם שמעתם אי פעם על היתרונות של צמח המרווה? אבל לא מרווה רגילה אלא מרווה מרושתת? מסתבר שלמרווה מרושתת ישנם מגוון יתרונות כמו סיוע בכאבי ראש, בכאבי בטן, בדלקות, במניעת של תאים סרטניים ועוד כאשר אומגה 3 של מרווה מרושתת מאפשר את כלל היתרונות בכומסה אחת.

אז מהי אומגה 3 של מרווה מרושתת?

אומגה 3 מרווה מרושתת היא בעצם שמן פשתן נדיר העשוי מזרעי המרווה המרושתת שיש בו רמות גבוהות של נוגדי חמצון, נוגדי זיהום ודלקות, והוא מומלץ למגוון אנשים הסובלים מדלקות, כאבי ראש, זיהומים, וכאבים שונים והוא גם מומלץ לנשים בהריון ונשים מניקות.

ממה מורכב אומגה 3 של מרווה מרושתת?

אומגה 3 מסוג זה מורכב משלל חומרים פעילים מעולים לגוף בינהם חומרים נוגדי חמצון שהורסים טפילים ותאים סרטניים. האומגה מכילה ריכוז גבוה של פוטסטרולים המורידים את הכולסטרול השלילי בדם, תוך שהאומגה מכילה חומרים אנטי בקטריאליים וחומרים אנטי דלקתיים.

עוד אפשר למצוא באוגמה 3 העשויה ממרווה מרושתת שמן טבעי ויציב שאין בו מתכות כבדות, אין בו גלוטן או אלרגניים, כספית או חומרים שאינם טבעיים.

מי גילה את האומגה 3 המכילה את המרווה המרושתת?

מרווה מרושתת היא כזאת הידועה כצמח מרפא מימים ימימה שהיה נחשב לצמח בעל יכולות ריפוי כבר מימי מצריים העתיקה. המרווה שימשה אנשים כבר ברפואה היהודית, באיסלאם והיא צמח מרפא בולט ששימש חוקרים רבים ומרפאים בתהליכי המחקר שלהם.

עם השנים פיתחו את היכולות של הצמח וזיקקו אותו לשמן בו ישנו מספיק ריכוז שבו אין חומרים שאינם טבעיים כך שהוא יכול להכיל מאה אחוזים של חומר טבעיים והוא מכיל חומרים אנטי דלקתיים, נוגדי חמצון, חומרים אנטי אלרגנים וויטמינים ועוד. בשל כך רבים האנשים שמשתמשים בשמן ומעידים כי הוא מביא להם מזור ומרפא.

היכן ניתן להשיג אומגה 3 של המרווה המרושתת?

את המרווה המרושתת ניתן לרכוש כיום בחנויות מקוונות המספקות שמן מרווה מרושתת המכיל את מגוון החומרים החיוביים שהזכרנו,  כאשר חשוב למצוא את הטבליות האיכותיות שעמידות לתנאים של אור ומזג אוויר משתנה.