כיצד להפטר מהשומן המיותר

כל אדם המצוי בתהליך דיאטה לצורך הורדה במשקל ועוסק בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית מבין בשלב מסוים, שישנם לא מעט שומנים באזורים שונים בגוף, שעל אף שאורח החיים שלו כולל תזונה מאוזנת ואיכותית ופעילות ספורטיבית, לא קל להפטר מהשומנים הללו. לכן, כיום, ניתן להיעזר בתהליך הורדה במשקל הכולל שמירה על תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית במוצרים שונים הידועים כמוצרים שורפי שומן, אשר ביכולתם לאפשר שריפת שומנים אשר לא קל להפטר מהם. את המוצר הרלוונטי עבורכם, יש לבחור באופן הטוב ביותר, לאחר שבדקתם מה השוק בתחום שורפי השומן מציע ועד כמה טבעי ומועיל כל מוצר.

מהם שורפי שומנים?

שורפי שומנים הינם מוצרים, אשר עשויים מחומרים אשר מעודדים את פירוק המולקולות בתאי השומן ובתאי השריר בגוף, לצורך יצירת אנרגיה. למעשה, ניתן לומר שאנו שורפים שומנים בכך זמן נתון, גם אם איננו עוסקים בפעילות כלשהי וגם כאשר אנו ישנים. אולם, תהליך שריפת השומן באופן שכזה הינו תהליך איטי אשר לא מסייע רבות לחיטוב ועיצוב גוף, פיתוח מסת שריר וצמצום היקפים ושומנים קיימים. תהליך מהיר של שריפת שומנים אשר מסייע בתחומים הללו, הינו תהליך אשר נוצר על ידי פעילות גופנית. אם אתה עוסק בפעילות גופנית ושומר על אורח חיים בריא הכולל תזונה בריאה המותאמת עבורך ועבור גופך, אך מרגיש ששריפת השומנים אצלך עדיין לא מספיקה, תוכל להיעזר בשורפי שומן.

לרכישת שורפי שומן איכותיים באתר טבע קסטל: https://www.tevacastel.co.il/cat.aspx?cat=3&subcat=24

כיצד לבחור שורף שומנים? 

שורף שומנים

ספורטאים רבים בוחרים להשתמש בשורפי שומנים שונים, אך כדאי לדעת לפני שבוחרים שורף שומן, כיצד לבחור אותו נכון. חשוב לגשת אל חנות טבע, המכילה מוצרים מהסוג הזה המבוססים על מרכיבים טבעיים בלבד. כמו כן, חשוב מאוד להתאים באופן מקצועי את שורף השומן אל הגוף, היקף הפעילות הספורטיבית, התפריט ועוד, על ידי איש מקצוע המומחה בתחום זה. ניתן למצוא כיום מוצרים שורפי שומן הבאים לידי ביטוי באבקה, במסטיקים, בכמוסות ועוד. אך חשוב מאוד לבחור את המוצרים הללו רק לאחר ייעוץ מקצועי והתאמה, בכדי לא לפגוע בגוף באופן כלשהו.

מה מכילים שורפי השומן?

שורפי השומן יכילו מרכיבים טבעיים, אשר לכל רכיב תפקיד ייחודי משלו, התורם לתהליך חילוף החומרים ושריפת השומן. במוצרים שורפי שומן ניתן למצוא: תה ירוק וקפאין- אשר מסייעים לגוף בשריפת עודפי השומן ובחיטוב וירידה במשקל מהירים,  חומצת אמינו טאורין- יעילה מאוד לצורך העברת מינרלים חיוניים לתאי השריר בגוף, חומצת אמינו קרינטין- אשר תורמת ומסייעת לתהליך המרת השומן לאנרגיה וחומצה לינואלית מוצמדת- אשר מספקת חומצת שומן ייחודית אשר הגוף לא מסוגל לפרק בעצמו. ישנם מוצרים המכילים עוד חומרים וחשוב מאוד לבחון מה הם מכילים, בטרם בוחרים אותם ומשתמשים בהם.

חשוב לזכור שהשימוש בשורפי שומן ללא שמירה על תזונה נכונה וכושר גופני, לא בהכרח יסייעו בתהליך שריפת השומן הבעייתי. לכן, חשוב מאוד לשלב את המוצרים הללו באורח חיים בריא הכולל תזונה אידאלית המורכבת על כל אבות המזון וכן, כושר גופני המותאם לכל אחד.