חיפוש קייטרינג לאירוע – מאיפה מתחילים?

העובדה כי כל אירוע בישראל הוא אירוע שמתבסס כמעט במלואו על האוכל, הפך את הדרישה לקייטרינג איכותי באירועים לגדולה במיוחד. אנחנו רוצים את המטעמים המיוחדים, התפריטים המגוונים ביותר ואת התחושה שמישהו הכין בשביל האורחים שלנו סעודה מכל הלב, ממש כמו שהיינו מכינים בבית.

חיפוש אחר חברות קייטרינג הוא טיול בין טעמים ותרבויות – היום ניתן למצוא קייטרינג מכל מטבח בעולם – איטלקי, צרפתי, מקסיקני, ספרדי, מרוקאי, יפני ועוד. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הסגנון המועדף עלינו ולקחת את בן או בת הזוג לטעום.

איך מוצאים את הקייטרינג האידאלי?

עושר הטעמים הזה יכול להוות גם מכשול קטן בדרך לחיפוש אחר חברת הקייטרינג המתאימה לנו ביותר. מספרן של חברות קייטרינג נמדד במאות ואולי אפילו באלפים. זו הסיבה שהחיפוש אחר חברת קייטרינג נראה לנו מפרך במיוחד.

אם זאת, כדאי תמיד להיעזר בחברים טובים חובבי אוכל, בשפים או במכרים שעוסקים בתחום המסעדנות ובכל מי שארגן אירועים בתקופה הרלוונטית ויוכל לכוון אותנו לחברת הקייטרינג המתאימה.

לאחר סינון של סוג הקייטרינג נוכל ליצור קשר עם כמה חברות קייטרינג ולצמצם את החיפוש שלנו בצורה משמעותית. לבסוף, אחרי שמצאנו כמה חברות שנראות לנו רלוונטיות, כדאי לבקש להגיע לטעימות כדי להרכיב תפריט שבאמת ידבר עם האורחים באירוע שלנו.

עצות אחרונות לפני שטועמים 

פסטל פריז קייטרינג לאירועים

חשוב לדעת שכשאנחנו מארגנים אירוע באזור דרום-מרכז הארץ אנחנו חשופים לאינספור אפשרויות ולמרות הרצון למצוא את כל הספקים לאירוע במהירות וביעילות, מסע בין חברות קייטרינג יכול בהחלט להיות חוויה טעימה ומעניינת. הסוד להפקת אירועים שיהיה מוצלח עבורנו וטעים עבור כולם הוא ליהנות גם משלבי הארגון של האירוע, ביניהם שלב חיפוש הקייטרינג.

אם אנחנו נהנה, נאכל, נטעם ונמצא קייטרינג לפי העדפותינו, גם האורחים שלנו ייהנו. עצה נוספת היא תמיד לערוך בדיקה לגבי חברת קייטרינג איתה חשבנו לעבוד – חשוב לוודא כי החברה איכותית, משתמשת במוצרים טריים, עבדה עם לקוחות שיכולים לתת המלצות או חוות.

התוכן מוגש באדיבות חברת פסטל פריז אשקלון – קונדיטוריה, קייטרינג ומגשי אירוח