רעיונות לפעילות אקסטרים לעובדים בחוף הים!

כאשר אנו מארגנים יום חווייתי לעובדים שלנו, חשוב לבחור לוקיישן לא שגרתי, ואין כמו הים כדי לצאת מהשגרה וליהנות מהמרחבים ומהשמש המלטפת. כדי להפוך את  הפעילות שלכם לכזאת שלא יפסיקו לדבר אליה, אל תסתפקו רק בבטן גב – הוסיפו ליום הכיף פעילויות חווייתיות שירעננו את האווירה!

מכינים את השטח

קודם כל, אל תשכחו להכין את כל המשתתפים טוב טוב למה שיגיע. בגדים נוחים לפעילות בים, כובע וקרם הגנה הם הדבר הכי חשוב! חלק מהפעילויות אי אפשר לעשות יחפים, כדאי שיהיו נעליים סגורות שמתאימות לחול ולים כדי שיהיה נוח ובטיחותי. ארגנו שולחן ובו כל הצידה האולטימטיבית – צידנית מלאה קרח, פירות וכיבוד קל, ואם תרצו לשדרג – כובעים עם לוגו החברה יזכירו לכולם לשמור על עצמם מפני השמש!

על פני הגלים – אטרקציות מיוחדות

אין כמו קצת תחרות כדי לעורר ולהוציא מכולם את הילד שבהם! שיט מפרשיות הוא אפשרות מגבשת להתחרות ולהרגיש כמו סקיפרים אמתיים, בלי צורך בניסיון קודם. שכרו צוות מדריכים מומחה שיביא עמו ציוד מתאים, וצאו להפלגה תחרותית ומרגשת שמתאימה לכל אחד.

כדי להבטיח יום כיף לעובדים מלא באתגר ובפלפל, שלבו ספורט ימי משלל סוגים, בו יוכל כל אחד להתנסות עם הליווי המתאים! תוכלו להגיע לאחד מבתי הספר המיוחדים בחופי הארץ, או להזמין מדריך מומחה בתחום, שילמד באופן הכי מדויק ובלי שום פחד לעלות על הגלים. מומלץ לצאת להפלגה בקיאק זוגי כדי שכל אחד ירגיש בטחון. האמיצים יוכלו ללמוד איך נכון לעמוד על גלשן גלים, או להתנסות בחוויה הספורטיבית הכי אהובה בקיץ הישראלי: הסאפ!

גם על היבשה האפשרויות בלתי מוגבלות

אתם לא בהכרח חייבים להסתמך על אטרקציות ואביזרים מיוחדים כדי ליהנות ממה שיש לים להציע! עם קצת יצירתיות וידיים טובות תוכלו לארגן בעצמכם פעילויות מאתגרת, שתזיז את הגוף גם למי שכבר מזמן לא עשה ספורט. חוף הים הוא קרקע מעולה למשחקי חבלים, פשוטים לארגון אך מתוחכמים, להם ניתן למצוא רעיונות באתרי אינטרנט רבים. בעזרת כמה סנאדות, באמצעים פשוטים, תוכלו להפיק סדרה של תחנות ODT  יצירתיות, כמו מרוץ דורגלים או משיכה בחבל ענק.

עבודה קבוצתית יוצרת קרבה ומחויבות ומגבשת את כולם, דרך תחושת המשחק וההשתטות. הדרך היעילה ביותר לגרום לכולם לחוש חלק, היא להוסיף חידות ואתגרים מחשבתיים שיאפשרו לכל אחד לתרום מיכולותיו. כדי להבטיח את החוויה הטובה ביותר, ניתן להזמין הדרכה וליווי חיצוני מחברה המתמחה בימי גיבוש לחברות, שתתפור עבורכם את החוויה כולה, ותאפשר גם לכם ליהנות מההרפתקה!

לא לשכוח לנוח

אחרי פעילות רוויית אדרנלין, חשוב גם לשחרר את הגוף והנפש! הכינו מראש מחצלות ופופים, לימונדה קרה ושמשיות, וסיימו את היום באתנחתא משותפת ומקרבת, בשיחה טובה מול הים.