שירותי אחסנה – במה מדובר?

אם אתם זקוקים לשירותי אחסנה עבור תכולת דירה, תכולת משרד או סחורה, חשוב שתפנו אל חברה המספקת שירותי אחסנה ברמה גבוהה.

הנה לפניכם רשימת פרמטרים שיסייעו לכם בבחירה נכונה של חברת אחסון:

אבטחה 24 שעות ביממה – מכיוון שאתם מתכוונים לאחסן במחסני החברה ציוד יקר שלכם, חשוב מאוד לוודא שהמחסנים מאובטחים בכל שעות היממה.

יש חברות הדואגות להתקין במחסן מערכת אזעקה מתקדמת אשר תזעיק למקום סייר או מאבטח במקרה של ניסיון פריצה, יש כאלה המציבות במקום שומר ויש כאלה המשלבות בין השניים. חברת אחסנה

לא כל כך משנה מהי הדרך, הדבר החשוב הוא לוודא כי המחסן אכן מוגן 24 שעות ביממה. כך תוכלו להיות בטוחים, ככל שניתן, שהציוד שלכם שמור ומוגן ושתקבלו אותו בדיוק באותו מצב שבו הכנסתם אותו לאחסון.

אחסנה פרטית – אם חשוב לכם שתהיה לכם גישה פרטית לציוד שלכם ושלא כל אחד יוכל להגיע אליו, כמו גם שהוא יאוחסן בצורה הבטוחה ביותר האפשרית, מומלץ שתבחרו בחברה המספקת שירותי אחסנה במכולות או בארגזים. בצורה כזו הציוד שלכם יוכנס למכולה או לארגז שרק לכם תהיה גישה אליהם, ויהיה מוגן בצורה הטובה ביותר.

ביטוח על התכולה – חשוב לבחור חברת אחסנה המספקת שירותי ביטוח על התכולה, ללא הגבלת ערך. גם במקרה של שילוח בינלאומי. זאת משום שאמנם אנחנו כולנו מקווים שלא יקרה שום דבר ושהציוד שלכם יישמר ויוחזר אליכם ללא כל פגע, אולם תמיד כדאי לבטח את עצמנו מכל הכיוונים. מכיוון שאין בידינו את האפשרות לחזות מראש אם תתרחש פריצה למחסן אם לאו, חשוב מאוד שהחברה תספק לנו שירותי ביטוח שיכסו כל מקרה אפשרי. ללא ביטוח – האחסון פשוט לא בטוח.

ניקיון וסדר – מכיוון שאתם בוודאי רוצים שהציוד שלכם יהיה מוגן לא רק מפני גנבים אלא גם מנזקים כגון רטיבות, עובש וכרסום על ידי מזיקים שונים, חשוב לאחסן את הציוד במחסן שעובדי חברת האחסנה דואגים לשמור על ניקיונו באופן תמידי. מחסן מוזנח שאתם יכולים לראות בתקרתו ועל קירותיו כתמי רטיבות או שעל רצפתו אתם יכולים לראות מזיקים שונים כמו עכברים או נמלים, הוא לא המחסן המומלץ לאחסון התכולה שלכם.

שירותי הובלות – מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברת אחסנה המספקת גם שירותי הובלה. הדבר יחסוך לכם את הצורך ביצירת קשר עם חברת הובלות נפרדת לקראת המועד בו תרצו להוציא את התכולה שלכם מהמחסן, ויכול לחסוך לכם גם הרבה מאוד כסף. שירותי אריזה קשורים גם כן, כמו אריזות עץ לדוגמה.

המלצות – כמובן שאם אתם מכירים מישהו ששכר לאחרונה את שירותיה של חברת אחסנה והיה מרוצה, אתם בהחלט יכולים לפנות אל אותה חברה וסביר בהחלט שתקבלו גם כן שירות מקצועי ברמה גבוהה.

בכל מקרה, לפני שאתם בוחרים חברת אחסנה חשוב שתוודאו שהיא אכן מספקת את כל השירותים הדרושים לכם והחשובים לכם, על מנת שלא תהיינה אי הבנות בהגיע מועד האחסון. בהצלחה