חברת נקי ברגע מציעה לכם טיפים לניקוי הריפוד שלכם

אנחנו שומרים על הניקיון בבית מדי יום, אנחנו אוהבים להיכנס הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומתיש ולראות לנגד עינינו בית מסודר ונעים אבל לפעמים הכתמים והלכלוך מגיעים גם אלינו הביתה. הדרך היעילה ביותר לנקות את הספות והשולחנות בבית היא כמובן לשמור על הניקיון מלכתחילה אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד כי בבית שיש בו ילדים קטנים ובבית שאוכלים ושותים בו כנראה שיש נפילות וזה פשוט דבר שהוא בלתי נמנע.

חברת נקי ברגע מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות עבור ניקוי בדים וריפודים, יש לנו עבורכם הרבה מאוד עצות והרבה מאוד טיפים שיכולים להפוך את החיים שלכם לנקיים יותר ומסודרים יותר. ראשית, מומלץ לרכוש בדים וריפודים נוחים לניקוי, יש לא מעט סוגים שנמכרים כיום שאפשר לנקות בעזרת מטלית לחה וגם הכתמים העקשניים ביותר יירדו בקלות וללא מאמץ. גם אם רכשתם כבר ספה או כורסא מבד שפחות קל לניקוי המצב לא כזה נורא כי גם כתמים שנוצרו ממזון או שתייה על בד קשה אפשר לנקות אבל פשוט התהליך יהיה קצת יותר איטי.

לא תמיד צריך לשפשף – ניקוי פשוט וקל

אחת הטעויות הגדולות שלנו היא כשאנחנו מנסים לשפשף את הבד או הריפוד ואז למעשה במקום לנקות את הכתם אנחנו עושים את הפעולה ההפוכה ומורחים אותו על שטח גדול יותר. אופן הניקוי תלוי מאוד בסוג הבד ובעיקר בסוג הכתם ולפעמים מספיק לשפוך חומר ניקוי וזהו, החומר פשוט ממיס את הכתם ומעלים אותו גם ללא צורך בשפשוף של הכורסא. ניקוי בדים עם חברת נקי ברגע זו הדרך הבטוחה שלכם גם לנקות את הספה, הכורסא, הסלון או המיטה וגם להיות בטוחים שאתם לא עושים נזק לרהיטים שאתם כל כך אוהבים.

לרכוש חדש? ממש לא!

עוד טעות שאנחנו עושים לא מעט פעמים היא לזרוק רהיטים ישנים רק בגלל כתם כזה או אחר. ממש לא צריך לרוץ ולרכוש ספה חדשה בגלל שנשפך עליה יין, רוטב של ספגטי, חלב, מיץ או מרק עגבניות, אנחנו בחברת נקי ברגע יכולים להתמודד עם כל כתם וכל סימן ולהפוך את הכורסא או הסלון שלכם לחדש בין רגע.

חברת נקי ברגע לניקוי כל סוגי הריפודים זו השיטה שלכם לחסוך כסף ולא לרכוש רהיטים חדשים שלא לצורך. אם תשאלו את האורחים שלכם או החברים שלכם שיגיעו לבקר אתכם לאחר הניקוי הם לעולם לא יבחינו שמדובר על סלון או מיטה ישנה, הם מיד יחשבו שמדובר על רהיטים חדשים. דרך המחשבה שלנו היא שצריך לא רק לנקות את הכתם הסורר אלא גם לתת לבד או הריפוד חיים חדשים, כלומר לא רק לתקן את מה שקרה אלא גם ממש להפוך את הרהיטים שלכם לחדשים כאילו רק היום קניתם אותם מהחנות.