פרויקטים חדשים בבת ים – דירות חדשות בבת ים

ישנם מספר אזורים הנחשבים למבטיחים ביותר בכל הקשור להשקעות נדל”ן. אנשים רבים לא רואים את בת ים כאחד מאזורים אלה – ומדובר בטעות גדולה. למרות ששנים רבות לעיר זו היה שם לא חיובי במיוחד, בשנים האחרונות המצב משתנה בצורה משמעותית, וניתן לראות צמיחה מרשימה ביותר, הן מבחינת רמת החיים בעיר, הן מבחינת שינויים בהרכב האוכלוסיה, ועוד. המאמצים שנעשו על ידי הרשויות המקומיות, לצד התפתחות כללית של האזור, והן עקב הצורך להרחיב את קווי הבנייה שהחלו בתל אביב ולא תמיד מצאו מקום מספיק נרחב על מנת להמשיך את הפעילות.

ההתפתחות המהירה של בת ים

ראשית כל, לפרויקטי נדל”ן חדשים בבת ים יש יתרון משמעותי ביותר של מיקום מנצח ליד הים, והטיילת של העיר לא פחותה בהרבה משל תל אביב, וככל שהעיר מתפתחת, כך גם הטיילת הופכת ליותר ויותר מרשימה ואיכותית. לצד מיגור של הפשע, פרויקטי בנייה חדשים מתפקדים כמעין כדור שלג, כך שפרויקט גורר פרויקט ומאפשר להשיג את הצמיחה הכללית של העיר, להזרים כספים לכלכלה שלה, למשוך משפחות צעירות ומגוון רחב של אנשים המקדישים את עצמם לקידום עסקים שיכולים להתפתח בהצלחה גדולה דווקא באזור זה בארץ.

כל הסיבות להשקיע באזור זה

בת ים נושקת ליפו, מה שהופך אותה לאחת הערים הקרובות ביותר ל”לב הפעילות” של מדינת ישראל. כמו כן, לצד הקרבה לתל אביב, לעיר יש יותר ויותר היצע ליזמים ומשקיעים הנוכחיים. בנוסף, בגלל שמדובר באזור שאינו נמצא בלב מרכז הארץ, המחירים בו עדיין נמוכים יחסית, מה שמאפשר ליצור הזדמנויות השקעה נרחבות גם עבור אנשים ללא אמצעים בלתי מוגבלים.

הנסיבות הללו, בשילוב עם הצמיחה המרשימה באזור, מבטיחות תשואות יפות ומרשימות בעתיד, כך שכל משקיע יכול להיות בטוח שהסכומים המושקעים בעניין יחזרו ואף יכפילו וישלשו את עצמם בקרוב מאוד. העניין הרב שמביעים יזמים שונים באזור פותחים דלתות רבות גם למשקיעים פרטיים ואנשים צעירים יחסית המעוניינים לעשות צעדים ראשונים בתחום ההשקעות.

טיפים נוספים להשקעות חכמות באזור מרכז הארץ

למרות שבת ים אינה מהווה את האזור האטרקטיבי ביותר להשקעות מכל הסוגים, עדיין מדובר במקום המבטיח הזדמנויות עסקיות רבות, לכן כדאי מאוד לנקוט בכל אמצעי הזהירות החשובים והדרושים בנסיבות אלו של השקעה. הדבר דורש ליווי צמוד של מומחים בתחום הנדל”ן – עורכי דין, שמאים ולעיתים מתווכים שמתוקף תפקידם שומרים על כך שאף אחד מהצדדים לא יצא מורווח על חשבון השאר.

פעמים רבות כדאי אף להשקיע חלק מהאמצעים העומדים לרשות המשקיע הפוטנציאלי באבטחת ההשקעה באמצעות חוזים שנבדקו היטב ופועלים לטובת כל המשקיעים, סיכומי שמאי המוודאים שאיכות הפרויקט אכן עומדת בדרישות, ובמציאת קבלנים ברמה גבוהה שיאפשרו סיום של הבניה בזמן ותוך עמידה בתוי תיקון המחמירים ביותר למניעת מצבים לא נעימים בעתיד, בעיקר כאלה שעשויים להביא לירידה בערך הנכס.

למידע נוסף על דירות חדשות, נדל”ן והשקעות בקרו באתר סטיקר – פורטל נדל”ן מקצועי.