חוות דעת וסקירה של מתחם 456 של MSN נדל”ן

מתחם העסקים וההייטק החדש 456 בפתח תקווה של MSN נדל”ן – חוות דעת על הפרויקט

על הפרויקט: 456 הוא שמו של הפרויקט העכשווי של חברת MSN ייזום ושיווק נדל”ן בפ”ת אשר כחלק ממנו יוקמו 3 בנייני משרדים עסקיים ויוקרתיים בלב שכונת קריית אריה הפתח תקוואית, במתחם המרובע שבין הרחובות שמשון, מוטה גור, משה דיין ודרך ז’בוטינסקי בעיר (קרוב מאד לבית משפט השלום של פ”ת). בסמוך למתחם 456 תיבנה תחנת הרכבת הקלה – תחנת בילינסון.

מדוע פרויקט 456 הוא פרויקט מומלץ להשקעה? 5 סיבות…

חוות דעת על פרויקט 456 של MSN נדלן

במצב בו הריבית בבנקים בישראל אפסית והכסף שלכם מאבד מערכו כשהוא שוכב בחשבון, מוטב להשקיע אותו בתבונה.

  1. מחיר ההשקעה – כדי להרוויח בנדל”ן חשוב לרכוש נכס במחיר נמוך ממחיר השוק. פרויקט 456 מציע למשקיעים השקעה במחיר אטרקטיבי מאד.
  2. מיקום הפרויקט – ליד הקניון הגדול בפ”ת, צמוד לביה”מש ולתחנת הרכבת הקלה שתיבנה בשכונת קריית אריה. זאת ועוד, הפרויקט קרוב לכבישי הגישה המרכזיים ביותר בארץ (ארבע, חמש ושש).
  3. התשואה – מחירי השכירות באזור מתחם 456 יכולים להניב 10% תשואה שנתית. שיעורי תשואה כאלה אפשריים בדרך כלל רק בהשקעות מעבר לים.
  4. גודל המשרדים – בפרויקט 456 המשקיעים בוחרים את גודל הנכס. משרדים המוצעים בכל הגדלים ונתונים לבחירת המשקיע.
  5. הון עצמי נדרש להשקעה – נמוך יחסית ועומד על 250,000 ש”ח בלבד.

456 של MSN נדל”ן – מה אומרות חוות הדעת?

10% תשואה בשנה היא לא דבר שרואים בכל יום בתחום השקעות הנדל”ן בישראל. חוות דעת של רוכשים בפרויקט החדש של MSN נדלן מעידות על פרויקט איכותי ואטרקטיבי מאד.

קטע וידאו חדש שמסביר עוד על מתחם העסקים וההייטק החדש של גוש דן – 456

 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על פרויקט 456 של MSN נדל”ן? השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שם השולח

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

חוות דעת על MSN ייזום ושיווק נדלן

החברה צמחה והתפתחה מאד בשנים האחרונות, בהובלתו של המנכ”ל גיל מולכו. בעבר שיווקה החברה גם פרויקטי קרקעות, אך כיום מתמקדת בשיווק פרויקטי דירות להשקעה ולמגורים. צוות החברה יושב במגדל אלקטרה בתל אביב (יגאל אלון 98) ומשתדל להעניק יחס חם וייעוץ כן ואמיתי לכל לקוח, פונה או משקיע. בישראל קיימות חוות דעת גורפות על MSN נדל”ן אשר מעידות על היותה חברה מהמעלה הראשונה, הפועלת בשקיפות מוחלטת מול הרוכשים והמשקיעים, מספקת מכלול שירותים ייחודי ונותנת תחושה שיש על מי לסמוך.

456 אינו הפרויקט הראשון של MSN נדל”ן שזוכה לביקורות וחוות דעת מצוינות. כך היה גם עם הפרויקט של החברה בעפולה ופרויקטים נוספים.

להמלצות, חוות דעת ומידע נוסף על MSN ייזום ושיווק נדל”ן – צפו בסרטון הבא: