כיצד לבחור מעבדת סלולר

בעבר הלא רחוק, אנשים שחוו תקלות עם מכשירי הפלאפון, פנו אל מעבדת חברת הסלולר וזאת משום שזו הייתה האפשרות היחידה. נכון לשנים האחרונות קיימת אפשרות לפנות אל מעבדת סלולר פרטית. במאמר זה נספק לכם את כל המידע אודות ההבדל בין השתיים וכיצד ניתן לבחור את מעבדת הסלולר שלכם בתבונה. הבה נתחיל..

מצא את ההבדלים – הסבר

מעבדת סלולר

אי אפשר לבחור באפשרות אחת על פני השנייה אם לא מכירים היטב את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות. נכון להיום קיימת האפשרות לבחור במעבדת התיקונים של חברת הסלולר בה אתם מנויים. אם תבחרו באפשרות זו, תצטרכו לשלם מדי חודש לשירות תיקונים, או לביטוח ורוב הסיכויים הם שתצטרכו לשלם בעת התיקון דמי השתתפות עצמית שנקבע מראש. היתרון הוא שאתם יודעים אל מול מי אתם מתקנים את הפלאפון שלכם. החסרון הוא, שמדובר כאן שירות שקרוב לוודאי יעלה לכם יותר כסף מאשר שירות אותו תקבלו במעבדה פרטית. לעומת זאת, אם תחליטו לבחור ולפנות אל מעבדת סלולר פרטית, החיסרון הוא שתצטרכו לבחור את המעבדה בה אתם מעוניינים לתקן את מכשיר הטלפון שלכם אל מול מעבדות רבות אחרות ותצטרכו לבצע עבודת הכנה מקדימה, על מנת לבחור את המעבדה המקצועית ביותר שמתאימה לצרכים שלכם. היתרון הוא, שמעבדת סלולר פרטית מאגדת בדרך כלל מומחים בעלי ניסיון וידע רב בתחום הסלולר ואלו יכולים לפתור/לתקן את הבעיה באופן הטוב ביותר. היתרון השני הוא במחיר. העלות של העבודה (כולל החלקים להחלפה באם מתעורר הצורך) תהיה בדרך כלל נמוכה יותר מאשר אותו הסכום שתדרשו לשלם בחברת הסלולר שלכם.

בחירת מעבדת סלולר

  • עסק חוקי – תמיד יש לוודא שהמעבדה אליה אתם פונים מחזיקה ברישיון על פי חוק.
  • סוג מכשיר- יש מעבדות שעיקר המומחיות שלהן באייפון, יש כאלו שבטלפונים עם מערכת הפעלה של אנדרואיד ויש מעבדות שמספקות שירות לכל הטלפונים הסלולריים. תמיד יש לוודא קודם לכן, האם מדובר על מעבדה שאכן מתקנת את סוג המכשיר הקיים ברשותכם.
  • אחריות –יש לוודא כי ניתנת לכם אחריות עבור אותם חלקים שהמעבדה החליפה. בנוסף, יש לוודא שהמעבדה מבטיחה אחריות עבור התיקון שביצעה במכשיר שלכם.
  • זמינות –יש לברר כמה זמן ייקח התיקון ובהתאם להחליט האם זוהי אותה מעבדת סלולר שמתאימה לכם.
  • מקצועיות ושרות – שירות ברמה גבוהה, יחס אישי ומקצועיות של אנשי הצוות שעובדים במעבדה הכרחיים בעידן התחרותי של ימינו.

לסיכום, בחירת מעבדת סלולר תיעשה לאחר בדיקה דקדקנית שהמעבדה אכן עונה על דרישותיכם ויכולה לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר, באיכות ובפרק הזמן המתאימים לכם. בהצלחה!