צובעים את הבית מבלי לקרוע את הכיס

נמאס לכם לקום בבוקר ולראות מול העיניים את הצבע המתקלף? המראה המוזנח של הבית שלכם 'דופק' לכם את המצב רוח? אולי הגיע הזמן לבצע צביעת בית פרטי כדי ליהנות סוף סוף מבית מטופח ונעים? כמו בהרבה מאוד דברים, גם כאן נעצרים אנשים ומשפחות רבות בגלל הכסף. הם בקושי מצליחים לשרוד את היום יום כאשר החיים היום יקרים להחריד, ולא נשאר להם שקל מיותר בסוף החודש על מנת להשקיע קצת בטיפוח של הבית.

צביעת בתים זה אמנם לא מותרות, אך כאשר אין לכם כסף יותר ממה שאתם צריכים עבור לחם וחלב, חשבונות חשמל ומים, הרי שתאלצו להישאר עם הקירות המסכנים שלכם עד זקנה ושיבה. נשמע מייאש? לא כאשר אתם פונים אלינו… אנחנו מציעים צביעה של הבית, במחירים מפתיעים שלגמרי לא יקרעו לכם את הכיס. תצטרכו אולי להצטמצם מעט בחודש חודשיים הקרובים, אבל התוצאה תהיה דירה צבועה ומחודשת, וכפי שהיא מוגדרת בדברי חז"ל – דירה נאה – מרחיבה דעתו של אדם. אתם תראו שמצב הרוח שלכם ישתפר לאין ערוך והחיים ייראו הרבה יותר יפים.

צביעה של בית – אל תנסו לבד!

צביעה של הבית זה פרויקט מאוד מורכב. לאדם שאינו מקצוען נראה מבחוץ שמדובר בפעולה פשוטה של מריחת צבע על הקירות. אך מי שמתנסה בעבודה מבלי להכיר את השלבים, מגלה מאוד שהוא נכנס לנעליים שגדולות עליו בכמה וכמה מידות טובות. הפרויקט כולל את ניקוי ושיוף הקירות לפני שמתחילים בעבודה. זה כולל סתימת כל החורים והחלקת כל השטח. לאחר מכן יש למגן את כל החדר או הבית שלא יתלכלך מכתמי הצבע שעשויים להשאיר את חותמם בכל מקום ואחר כך קשה מאוד להיפטר מהם. הצבעי צריך להתמגן בבגדי עבודה מכף רגל ועד ראש כדי שלא יצא צבוע לגמרי בסיום העבודה. אחרי כל התהליך הזה מגיע סוף סוף השלב של מריחת הצבע שנראה חביב וקל, אך הוא דורש הרבה מאוד מיומנות ורק מי שהתנסה בעבודה יודע כיצד לבצע זאת כראוי. שלא לדבר על צביעת התקרה שדורשת כישורים נוספים.

לפני שאתם מנסים לבד, עשו סקר מחירים בין קבלני הצבע המציעים את שירותי הצביעה שלהם ומהר מאוד תגלו שאצלנו תוכלו לבצע צביעה של בית מבפנים ומבחוץ, במחירים נוחים במיוחד שלא יקרעו לכם את הכיס. תקבלו בית חדש עם קירות בוהקים, והבית כולו יאיר לכם פנים. אתם תקומו בבוקר עם חיוך רחב, וכל היום שלכם ייראה אחרת!

להזמנת צבעי מאתר תצבע לי לחצו כאן